Католицький Медіа-Центр Римсько-Католицької Церкви в Україні
» » » Відеопослання Папи Франциска до мешканців М’янми
15:29 П'ятниця 0 93
17-11-2017, 15:29

Відеопослання Папи Франциска до мешканців М’янми

В наш час люди різних віровизнань відчувають потребу зростати у взаєморозумінні, адже всі ми – Божі діти. На це звертає увагу Папа Франциск у своєму відеопосланні до мешканців М’янми, яке було випущене в ефір 17 листопада 2017 року, з нагоди запланованої на кінець місяця Апостольської подорожі до цієї країни.


«З нетерпінням очікую зустрічі з вами», – сказав Святий Отець, зазначаючи, що прибуває, аби «звіщати Євангеліє Ісуса Христа, послання примирення, прощення та миру». «Мій візит має на меті утвердити католицьку спільноту М’янми у вірі в Бога та в свідченні Євангелія, що навчає про гідність кожної людини та вимагає відкривати наші серця іншим, особливо, убогим і потребуючим», – підкреслив Понтифік, додаючи: «В той же час, хочу відвідати країну в дусі пошани й підтримки кожного зусилля, спрямованого на будування гармонії та співпраці на служінні спільному добру. Ми живемо в час, коли віруючі та люди доброї волі дедалі більше відчувають потребу зростати у взаємному зрозумінні та пошані, підтримувати одні одних, як члени одного людського роду. Бо всі – Божі діти».

Підсумовуючи, Папа зазначив, що йому відомо, що чимало людей трудяться над приготуванням його візиту, а тому складає їм подяку й просить молитися за те, щоб його дні перебування у М’янмі стали для всіх «джерелом надії та заохочення».

Апостольська подорож Святого Отця Франциска до М’янми триватиме від 26 до 30 листопада, а звідти він від’їде до Банглад.

Джерело - Радіо Ватикану

По темі:
Відеопослання Святого Отця з нагоди 300-річчя віднайдення статуї Пресвятої Богородиці в Апаресіді (Бразилія)
Відеозвернення Папи до перуанського народу: об'єднані в надії
Ватиканське послання до мусульман з нагоди Рамадану

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Слово Папи Франциска 13:48 П'ятниця 0 42 Папа: У спокусу вводить сатана, а не Небесний Отець Коли молимося «Отче наш», слова про Бога, Який вводить у спокусу, – це свідчення «недоброго перекладу». Згадавши новий французький переклад Господньої молитви, де сказано: «Не дай мені впасти у спокусу», – таку думку висловив Папа Франциск під час розмови з падуанським священиком о. Марко Поццою.