Католицький Медіа-Центр Римсько-Католицької Церкви в Україні
» » » У австралійському штаті Вікторія легалізують евтаназію
15:25 Четвер 0 80
23-11-2017, 15:25

У австралійському штаті Вікторія легалізують евтаназію

Австралійський штат Вікторія стане першим у цій країні, де буде легалізовано самогубство з допомогою лікаря та евтаназію. Результати голосування у верхній палаті уряду становлять 22 «за» і 18 «проти».
Засідання у справі легалізації евтаназії тривало більше 28 годин.

Минулого місяця цей законопроект пройшов голосування в нижній палаті з результатами 47 «за» і 37 «проти». Тепер, відповідно до процедури, законопроект повертається до нижньої палати на затвердження.

Як інформує LifeSiteNews, відповідно до прийнятого законопроекту, пацієнтам, яким залишилось жити півроку, дозволяється прийняти приписану лікарем смертельну дозу ліків. Якщо пацієнт не може вбити себе сам, йому можуть ввести смертельну ін’єкцію.

Єпископи Австралії неодноразово наголошували на неприпустимості евтаназії, що противиться справжній опіці, турботі та милосердю.

Джерело - Католицький оглядач

По темі:
Напередодні голосування за одностатеві шлюби в Австралії єпископи закликають до молитви
Австралійський єпископат: шлюб – це життєвий союз чоловіка і жінки
Австралія: Церква на захисті сім’ї та таємниці сповіді

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини зі світу 12:03 Четвер 0 122 Адвентові традиції Римсько-Католицької Церкви у Святій Землі У Святій Землі відбулися традиційні заходи, пов’язані з початком Адвенту – часу підготовки до Різдва в літургійній традиції Римсько-Католицької Церкви. Ці заходи відбуваються за участі настоятеля Кустодії Святої Землі, францисканської провінції в регіоні, й цього року збігаються зі святкуваннями 800-річчя служіння братів менших на цих теренах.