Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Папа Франциск заборонив продаж цигарок у Ватикані
11:56 П'ятниця 0 258
10-11-2017, 11:56

Папа Франциск заборонив продаж цигарок у Ватикані

Відповідаючи за запитання журналістів щодо рішення Папи Франциска припинити продаж цигарок у Ватиканських крамницях, Директор Ватиканського прес-центру Ґреґ Берк заявив, що Святий Отець дійсно прийняв таке рішення і продаж тютюнових виробів припиниться, починаючи від 2018 року.
Речник Святого Престолу пояснив, що мотиви такого рішення прості: Апостольській Столиці не годиться брати участь в діяльності, яка відверто завдає шкоди здоров’ю людей. У цьому він посилається на дані ВООЗ, згідно з якими щороку куріння стає причиною семи мільйонів смертей у світі.

І хоч продаж тютюнових виробів у крамницях, доступ до яких мають ватиканські працівники та пенсіонери, є джерелом надходжень, «жоден прибуток не може вважатися легітимним, якщо несе загрозу життю людей», – додає Директор Ватиканського прес-центру.

Джерело - Радіо Ватикану

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з Ватикану 18:08 Субота 0 21 Папа прийняв учасників 91-ї Пленарної Асамблеї R.O.A.C.O. Під час аудієнції у Ватикані Папа Франциск вручив членам R.O.A.C.O. промову, у якій подякував за солідарність, підтримку та сприяння Східним Католицьким Церквам у їхніх місії свідчення та євангелізації.