Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » День богопосвяченого життя в Золочеві
13:18 Середа 0 932
6-02-2019, 13:18

День богопосвяченого життя в Золочеві

4 лютого ченці й черниці з Городоцького, Львівського, Мостиського, Стрийського, Самбірського, Тернопільського, Золочівського і Жовківського деканатів відсвяткували День богопосвяченого життя в Золочеві на Львівщині.
Про це повідомляє Львівська архідієцезія.

Понад 80 богопосвячених осіб і численні дієцезіальні священики зібралися в залі парафіяльного будинку, де гостей привітав настоятель парафії отець Михайло Голдович. Єпископський вікарій у справах чернецтва єпископ Едуард Кава зазначив, що це місце обрали не випадково. Настоятелем храму Пресвятої Діви Марії, який завжди тут діяв, багато років був прихований єпископ Ян Ценський.

Конференцію виголосила сестра доктор Сара Єва Лакома зі Згромадження Сестер святого Домініка.

Об 11:00 у храмі розпочалась адорація Пресвятих Дарів і була можливість сповіді. Месу, під час якої всі присутні богопосвячені особи відновили свої обітниці, очолив єпископ Едуард Кава.

Перед спільною агапою золочівський парафіяльний ансамбль влаштував концерт колядок.

Єпископ Едуард Кава склав подяку золочівській парафії за гостинність та допомогу в проведенні Дня богопосвяченого життя.
Новини з України 09:01 Вівторок 0 86 Перші обіти у Згромадженні сестер святого Йосифа де Сен-Марк 2 липня три новички сестер Святого Йосифа де Сен-Марк, після успішного завершення періоду приготування, стали офіційними членами Конгрегації. Мешко Одріка, Гофрик Юстина та Ханик Божена склали свої перші обіти Господу.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.