Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Папа Франциск вирушив до ОАЕ: розпочалася 27-ма апостольська подорож
10:16 Понеділок 0 979
4-02-2019, 10:16

Папа Франциск вирушив до ОАЕ: розпочалася 27-ма апостольська подорож

Папа Франциск прямує до Об’єднаних Арабських Еміратів. Відразу після молитви «Ангел Господній» з вірними на площі святого Петра він вирушив до римського міжнародного аеропорту Ф’юмічіно, звідки відлетів у напрямку Абу-Дабі. Перетнувши повітряний простір Мальти, Греції, Єгипту, Саудівської Аравії й Бахрейну, після приблизно шестигодинного перельоту він прибув до міжнародного аеропорту столиці ОАЕ.
Про це повідомляють Новини з Ватикану.

Під покровом Богородиці та знаком солідарності

Як звичайно, Його Святість увірив свою подорож заступництву Пресвятої Богородиці, побувавши напередодні в базиліці Пресвятої Марії. Перед молитвою «Ангел Господній» він привітав у Домі святої Марти емігрантів із різних близькосхідних країн, якими опікуються Апостольська елемозинарія та Спільнота святого Еґідія. Перш ніж вирушити в подорож, Папа відвідав заклад для бездомних, яким опікуються адміністрація аеропорту, тутешня парафія й «Карітас» дієцезії Порто-Санта-Руфіна.

Історичний візит

Глава Католицької Церкви вперше відвідує Аравійський півострів. Центральними подіями подорожі, яку називають історичною, стануть міжрелігійна зустріч, запланована на понеділок, і Меса у вівторок. Гасло візиту – «Вчини мене знаряддям Свого миру» – посилається на відому молитву святого Франциска з Ассізі, повторюючи заклик до миру, який вісім століть тому супроводжував зустріч цього святого із султаном Малеком Аль-Камілем.
Новини зі світу 09:01 Середа 0 109 Папа єзуїтам: свобода і відмінність лякають, будьмо близькими до Божого люду Під час спілкування зі співбратами-єзуїтами, які служать в Словаччині, Папа Франциск вказав на необхідність не боятися свободи, підкреслив небезпеку ідеологій, далеких від конкретного життя людей, та наголосив на душпастирському стилі наближення до Божого люду.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.