Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Папа Франциск вирушив до ОАЕ: розпочалася 27-ма апостольська подорож
10:16 Понеділок 0 855
4-02-2019, 10:16

Папа Франциск вирушив до ОАЕ: розпочалася 27-ма апостольська подорож

Папа Франциск прямує до Об’єднаних Арабських Еміратів. Відразу після молитви «Ангел Господній» з вірними на площі святого Петра він вирушив до римського міжнародного аеропорту Ф’юмічіно, звідки відлетів у напрямку Абу-Дабі. Перетнувши повітряний простір Мальти, Греції, Єгипту, Саудівської Аравії й Бахрейну, після приблизно шестигодинного перельоту він прибув до міжнародного аеропорту столиці ОАЕ.
Про це повідомляють Новини з Ватикану.

Під покровом Богородиці та знаком солідарності

Як звичайно, Його Святість увірив свою подорож заступництву Пресвятої Богородиці, побувавши напередодні в базиліці Пресвятої Марії. Перед молитвою «Ангел Господній» він привітав у Домі святої Марти емігрантів із різних близькосхідних країн, якими опікуються Апостольська елемозинарія та Спільнота святого Еґідія. Перш ніж вирушити в подорож, Папа відвідав заклад для бездомних, яким опікуються адміністрація аеропорту, тутешня парафія й «Карітас» дієцезії Порто-Санта-Руфіна.

Історичний візит

Глава Католицької Церкви вперше відвідує Аравійський півострів. Центральними подіями подорожі, яку називають історичною, стануть міжрелігійна зустріч, запланована на понеділок, і Меса у вівторок. Гасло візиту – «Вчини мене знаряддям Свого миру» – посилається на відому молитву святого Франциска з Ассізі, повторюючи заклик до миру, який вісім століть тому супроводжував зустріч цього святого із султаном Малеком Аль-Камілем.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.