Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » День зосередження у Дубні
09:40 Середа 0 632
11-10-2017, 09:40

День зосередження у Дубні

10 жовтня 2017 року римсько-католицька парафія св. Йоана Непомука у Дубні гостинно приймала на черговий день зосередження священиків та сестер монахинь Луцької дієцезії.

На початку зустрічі, єпископ Віталій Скомаровський, привітав, серед зібраних у храмі, богопосвячені особи, які розпочали своє служіння у Луцькій дієцезії, а саме : брата Станіслава Куберського OFM, с. Боніфацію Сьліжевську CST та с. Агнєшку Жиліньску.


Беручи за основу Кодекс канонічного права — правові норми загального та універсального характеру, яким керується Римсько-Католицька Церква, секретар єпископа о. Василій Плахотка, у виголошеній конференції до зібраних, в особливий спосіб звернув увагу на таїнство Євхаристії.


Під час виставлення Пресвятих Дарів відбулася молитва на розарії, а також була можливість споглядання Ісуса у Пресвятих Дарах під час особистої молитви.


Святу Месу очолив єпископ Віталій Скомаровський ординарій Луцький. З ним співслужили усі зібрані священники.
Пастир дієцезії, під час проповіді, звернув увагу на дві постаті із прочинаного Євангелія від св. Лк 10, 38–42, а саме на на постать Марти і Марії.

Єпископ зауважив, що у кожній людині є «Марта і Марія», тобто: турбота, заклопотаність та молитва. Однак існує загроза, що «Марти може бути забагато і тоді Марія просто може зникнути». У такому випадку, як показує Євангеліє, Марта починає нарікати: «Господи, чи Тобі байдуже, що моя сестра залишила мене саму служити? Скажи їй, щоб мені допомогла». Коли так стається, то втрачається любов до Бога і ближнього. Якщо пропорційна частка Марії, тобто перебування з Господом, у людині буде більшою, то її дії випливатимуть з любові.


«Якщо перебуватимеш зі Мною і не будеш намагатися поспішати, і не будеш турбуватися про себе, а звернешся до Мене з безмежною довірою, Я дам тобі усе, чого ти потребуєш. Дам тобі почуття, які вимагаю від тебе, дам тобі велике співчуття до ближніх, вчиню, що ти будеш говорити і чинити те, чого я хочу. Тоді твої дії будуть випливати з моєї любові» — такими словами о. Доліндо, який мав приватні об’ялення Господа, єпископ завершив проповідь.
У спільній Євхаристійній молитві взяли участь і парафіяни.


На завершення дня зосередження відбулася організаційна зустріч та спільний почастунок.

Джерело - Луцька дієцезія

По темі:
Діти люблять св. Терезу. Луцька дієцезія
100 років Згромадженню Сестер Бенедиктинок Місіонерок
Реколекції для священиків у Замлинні

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий