Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Програма богослужінь Святого Отця на найближчі місяці
09:15 П'ятниця 0 836
27-10-2017, 09:15

Програма богослужінь Святого Отця на найближчі місяці

Ватиканський Відділ богослужінь Святого Отця опублікував програму подій, у яких Папа Франциск візьме участь у найближчі місяці.
 

2 листопада Понтифік очолить у місті Неттуно Месу за покійних вірних на американському цвинтарі, а 3 листопада у Ватиканській базиліці – заупокійну Службу Божу за кардиналів і єпископів, які померли протягом останнього року.
19 листопада в соборі святого Петра Папа відправить Божественну Літургію з нагоди Міжнародного дня бідних, а 26 листопада вирушить в Апостольську подорож до Бірми й Бангладешу.
8 грудня, у свято Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії, Єпископ Рима відслужить традиційну Літургію на римській площі Іспанії, а 12 грудня у Ватиканській базиліці очолить Месу Урочистості Пресвятої Богородиці Гваделупської, покровительки Америки.
Усі різдвяні урочистості пройдуть у Ватиканському соборі: 24 грудня о 21:30 вони розпочнуться зі Служби Божої напередодні Різдва під проводом Папи Франциска.
У неділю, 7 січня 2018 року, в Сікстинській капелі Єпископ Рима відслужить Літургію Хрещення Ісуса; під час Меси Папа охрестить немовлят.
15 січня Святий Отець розпочне Апостольський візит до Чилі та Перу, який триватиме до 22 січня.
Джерело: Радіо Ватикану
Новини з Ватикану 11:00 Вівторок 0 129 Вийшла книга про останні години Папи Йоана Павла І Ватиканська Фундація, створена для дослідження життя та спадщини Папи Лючані, започаткувала разом з Ватиканським книжковим видавництвом серію, повністю присвячену цій постаті, розпочавши із ґрунтовної біографії та книги про останні години життя.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.