Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » У Нігерії підпалили та зруйнували церкву
15:02 Вівторок 0 142
23-02-2021, 15:02

У Нігерії підпалили та зруйнували церкву

На півночі Нігерії, у штаті Кадуна, озброєні бандити зруйнували католицьку церкву Пресвятої Родини. Зловмисники напали на село Кікварі в провінції Каджуру, підпаливши храм та ще дві будівлі.
Мешканці втекли в безпечне місце після того, як їх попередили про появу бандитів у їхньому районі.

Державний комісар з питань безпеки та внутрішніх справ Самуель Аруван підтвердив цей інцидент у заяві, опублікованій у неділю 21 лютого: «Після прибуття на місце події озброєні бандити підпалили місце культу та два будинки».

Комісар заявив, що губернатор штату засудив напад і висловив співчуття жителям села. Комісар сказав губернатору, що «закликає вірних зберігати непохитність у своїй вірі та побожності й визнати напад як скоєний ворогами миру, людяності та різноманітності. Їхні дії зазнають невдачі й завдяки Божій ласці будуть подолані».

Губернатор також доручив Державному управлінню з надзвичайних ситуацій Кадуни терміново оцінити завдану шкоду та вжити відповідних заходів. Він запевнив, що органи безпеки посилять моніторингову діяльність у цьому районі.

Внаслідок нападу на інше село, також у штаті Кадуна, загинули щонайменше двоє осіб, а ще дев'ять викрали.

Джерело: Католицький оглядач
Новини зі світу 18:01 Вівторок 0 1 191 Апостольський Престол: запорукою відновлення розвитку є багатосторонність Виступаючи під час засідання в рамках приготування до 15-ї міністерської сесії Конференції ООН з питань торгівлі та розвитку (UNCTAD), Постійний Спостерігач Апостольського Престолу при структурах ООН в Женеві архієпископ Іван Юрковіч вказав на оживлення багатосторонності як на шлях до подолання наслідків кризи, спричиненої пандемією.