Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Співчуття Папи з приводу вбивства дипломата в Конго: Служителі миру
18:01 Середа 0 151
24-02-2021, 18:01

Співчуття Папи з приводу вбивства дипломата в Конго: Служителі миру

Святіший Отець надіслав телеграму співчуття на ім’я Президента Італійської Республіки, запевняючи у своїх молитвах за благородних синів італійської землі.
Про це повідомляє Vatican News.

«Я з болем довідався про трагічний теракт, скоєний в Демократичній Республіці Конго, в якому втратили життя молодий італійський посол Лука Аттаназіо, тридцятирічний карабінер Вітторіо Яковаччі та їхній водій конголезець Мустафа Міламбо», – цими словами розпочинається телеграма співчуття, яку Папа Франциск надіслав Президентові Італії Серджіо Матареллі, з приводу трагічних подій, що трапилися вранці, 22 лютого 2021 року на сході цієї африканської країни.

Італійський дипломат 43-річний Лука Атаназіо подорожував з метою відвідин школи, якою опікується Всесвітня Продовольча Програма ООН. Ця дорога вважалася безпечною, а тому подорож відбувалася без супроводу конвою блакитних касок місцевої миротворчої місії. Напад відбувся приблизно о 9:00 та коштував життя послові, італійському карабінерові з його супроводу та водієві місцевого походження.

Служителі миру

Через Президента Італійської Республіки Папа склав співчуття родинам загиблих, дипломатичній службі та корпусові карабінерів з-приводу відходу до вічності цих «служителів миру та права». В цьому контексті він згадує «зразкове свідчення пана посла, особи з видатними людськими та християнськими якостями, щиро відданої плеканню сердечних і братерських взаємин, відновленню спокійних та мирних стосунків в лоні цієї африканської країни», а також свідчення карабінера, «великодушного в служінні».

Святіший Отець підносить свої молитви «за вічний упокій цих благородних синів італійського народу», заохочуючи уповати на провидіння Господа Бога, «в руках Якого жодне зроблене добро не буде загублене, тим більше тоді, коли воно підтверджене стражданням і жертвою». «Вам, Пане Президенте, близьким і колегам загиблих і всім, хто плаче з приводу цієї жалоби, від щирого серця уділяю моє благословення», – завершує Папа.
Новини з Ватикану 10:00 П'ятниця 0 141 Сьогодні Бенедиктові XVI виповнюється 94 роки життя Після служіння як богослова, викладача, єпископа, очільника дикастерії та Папи, сьогодні Бенедикт XVI здійснює не менш важливе духовне служіння, нагадуючи те, що суттю віри є зустріч з Богом та Його безмежною любов’ю.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.