Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Єднаючись у довірі Божому милосердю
17:52 Понеділок 0 109
22-02-2021, 17:52
Відео 109 0

Єднаючись у довірі Божому милосердю

Північна Африка, Карфаген, Амфітеатр, який на початку ІІІ ст. був свідком мучеництва свв. Перпетуї, Феліцити та сподвижників. Давня і молода Церква Північної Африки серед переслідувань та успіхів без перерви визнає свою віру словами: «Ісусе, довіряю Тобі».
У 90-у річницю першого об'явлення Милосердного Ісуса с. Фаустині Ковальській пропонуємо вашій увазі твір польського композитора Павла Бембенка, виконуючи який молодь Тунісу виспівує молитовний заклик: «Ісусе, довіряю Тобі». 

Нагадуємо, ввечері 22 лютого 1931 р. сестра Фаустина перебувала у монашій келії плоцького монастиря Згромадження Матері Божої Милосердя. У цей час вона побачила «Господа Ісуса, вдягненого у білий одяг. Одна рука була піднесена вгору, благословляючи, а інша доторкалася одягу на грудях. З відхиленої тканини на грудях виходили два великі промені, один червоний, а інший – блідий» і, як пише вона далі в «Щоденнику»: «За хвилину Ісус мені сказав: Намалюй образ, згідно малюнку, який бачиш, з підписом: Ісусе, я довіряю Тобі» (пункт 47). Відео 17:50 П'ятниця 0 164 Сестра Еммануель з Меджуґор'я: «Коли страждаєте, у вашу душу входять небеса» Інтерв'ю з с. Еммануель зі Спільноти Блаженства з Меджуґор'я. Розмова про шлях від спіритизму до зустрічі з Живим Богом, сенс страждання та посту, переживання чудес у Меджуґор'є, основні елементи послань Богородиці, яка вже 40 років являється у Боснії та Герцеговині.