Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Кармелітські духовні вправи у Кам’янець-Подільському
10:01 Вівторок 0 327
23-02-2021, 10:01

Кармелітські духовні вправи у Кам’янець-Подільському

З 19 по 21 лютого у місті Кам’янець-Подільський відбулися реколекції для молодих чоловіків, які організував та провів отець Рафаїл Мишковський OCD.
Тема реколекцій «Властивості чоловічого серця» зацікавила дев’ятеро молодих чоловіків, які приїхали з Ужгорода, Калуша, Хмельницького, Кам’янець-Подільського та Бердичева. Четверо із них є школярами, а п’ятеро – самостійні працюючі юнаки. Реколекції об’єднали учасників не тільки за різними віковими групами та з різних місцевостей, а й за обрядами. Так, на реколекціях були присутні четверо греко-католиків і п’ятеро римо-католиків. У такій різноманітній спільноті, всі присутні на реколекція відчули, як Господь діє у їхньому житті.

Основою для роздумів стали уривки з Книги Товита, які розповідають про неповторну дорогу юнака до чоловічої зрілості, про Боже провидіння, звільнення від непотрібних страхів та комплексів, відповідальність та про вибір покликання.Обов’язковим під час кармелітських духовних вправ були навчання та розмови про молитву, яку розуміємо згідно з трактуванням кармелітських святих, як приязнь та відносини з Господом. Проте, більшість розмов були про монаше кармелітське життя, кармелітський Скапулярій та про історію ордену босих кармелітів.


Особливими моментами реколекцій стала Хресна Дорога, що відбулась у п’ятницю о 21:00 годині в стародавньому кафедральному храмі, а також суботня екскурсія до Кам’янець-Подільської фортеці.

Учасники почувалися дуже зручно в гостинному домі сестер уршулянок. Складаємо їм велику подяку за відкритість, гостинність та радість.


Наступні кармелітські реколекції для молодих чоловіків, які ще не обрали свій життєвий шлях відбудуться вже зовсім скоро – з 12 по 14 березня у новому монастирі босих кармелітів у с. Гвоздава (Бердичівський р-н, Житомирська обл.). Кількість місць обмежена. Записатися можна у отця Рафаїла Мишковського OCD по e-mail karmel.ua@gmail.com або за номером – 067 111 7486.

Максим Железницький
Новини з України 13:00 Неділя 0 255 «Тендітні обійми довіри». Паломництво медійників до Бердичева 12 червня 2021 року уже традиційно у Всеукраїнському санктуарії Матері Божої Святого Скапулярію у Бердичеві відбулося паломництво католицьких медійних працівників. Вшосте під ласкавим поглядом Матері Божої Бердичівської єдналися ті, хто своїм служінням поширює добру звістку та презентує римсько-католицьку церкву Україні та світові.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.