Католицький Медіа-Центр Римсько-Католицької Церкви в Україні
» » » Турецькі археологи заявили, що знайшли справжню могилу Миколая Чудотворця
11:39 Четвер 0 194
5-10-2017, 11:39

Турецькі археологи заявили, що знайшли справжню могилу Миколая Чудотворця

Турецькі археологи знайшли в церкві святого Миколая в місті Демре (Анталія) могилу, яка, на їхню думку, може належати Миколаю Чудотворцю, повідомляє видання Daily Sabah.
Миколай Чудотворець є найбільш шанованим святим Східних Церков. Згідно з житієм, він був похований в Мирах Лікійських, які знаходилися на місці сучасного міста Демре. У 1087 році купці з італійського міста Барі викрали останки святого і перенесли їх в своє місто. Однак турецькі археологи заявляють, що барійці переплутали поховання, вилучивши кістки з могили одного з священиків.

Вчені натрапили на могилу з похованим в ній тілом, проводячи цифровий аналіз храмової підлоги. «Ми вважаємо, що цей храм взагалі ніколи не ушкоджувався, тому дістатися до гробниці досить складно, так як на підлозі є мозаїка», - стверджує начальник Управління монумента Анталії Кеміл Карабан.

Він зазначив, що археологи вивчили всі дані по останках Миколая Чудотворця з 1942 по 1966 роки і з'ясували, що церква в Демре була спалена, а потім реконструйована.

В даний час археологи шукають спосіб проникнути до гробниці так, щоб не завдати шкоди мозаїці. Вчені ставлять під сумнів справжність гробниці, яка зберігається в самому храмі і яка, як вважають віруючі, належить святителю.

Джерело - Католицький оглядач з посиланням на blagovest-info

По темі:
Ізраїльські археологи повідомили про те, що їм вдалося віднайти біблійну Бетсаїду
Археологи знайшли артефакти, які пов’язані з Ковчегом Завіту
Житло в Капернаумі – дім Петра чи Ісуса?

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини зі світу 12:03 Четвер 0 122 Адвентові традиції Римсько-Католицької Церкви у Святій Землі У Святій Землі відбулися традиційні заходи, пов’язані з початком Адвенту – часу підготовки до Різдва в літургійній традиції Римсько-Католицької Церкви. Ці заходи відбуваються за участі настоятеля Кустодії Святої Землі, францисканської провінції в регіоні, й цього року збігаються зі святкуваннями 800-річчя служіння братів менших на цих теренах.