Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Найпопулярніші зірки «Гри Престолів»: яку релігію сповідують кумири покоління?
14:28 Вівторок 0 643
8-08-2017, 14:28

Найпопулярніші зірки «Гри Престолів»: яку релігію сповідують кумири покоління?

Про акторів культового серіалу «Гра Престолів» відомо майже все. Прихильники та світові таблоїди не дають їм жодної миті побути на самоті.
Серед новин: як скандали, любовні драми, особисті перипетії, так і безкінечні творчі пошуки й кар’єрні успіхи. А от тему духовності  та релігійної приналежності ЗМІ стараються оминати, адже вона вважається надто інтимною. Ми підготували матеріал про кількох ключових знаменитостей цього мегапопулярного серіалу, які не соромляться розповідати про свої погляди на віру, критикувати релігії тощо.
Крістофер Кейтсбі «Кіт» Херінгтон (Джон Сноу) – християнин, англіканець. Вірить в Бога, відвідує храм. Неодноразово у своїх інтерв’ю закордонним ЗМІ говорив, що саме Господові завдячує усіма своїми кар’єрними успіхами.
Лена Хіді (Серсея Ланістер) – буддистка (Тибетський буддизм). Акторка цікавиться східною філософією та релігіями, практикує йогу. Одне із татуювань на її тілі присвячене саме віросповіданню кінозірки.
Джейсон Мамоа (Кхал Дрого) – актор також є буддистом, щоденно медитує. Проте, його зацікавлення буддизмом виникло швидше, аніж у Лени Хіді.  В юності він відвідав Тибет – саме ця подорож кардинально змінила його духовне життя.
Емілія Кларк (Дайенеріс Таргаріен) – акторка навчалась у католицьких школах, проте наразі не відносить себе до жодної із християнських конфесій чи релігій, так само й не вважає себе атеїсткою.
Шон Бін (Нед Старк) – актор наголошує, що він виховувався у нерелігійній родині. Не раз розповідав, що відвідував Англіканську Церкву тільки кілька разів – коли навчався у школі та одружувався. Проте «голова сімейства Старків» стверджує, що він вірить у Бога і в життя після смерті.
Пітер Діклейдж (Тіріон Ланістер) – був вихований як католик і навчався у католицькій школі для хлопців. Проте зараз він ставиться до усіх релігій із скептицизмом і не сповідує християнство. Знаменитість стверджує, що сучасний світ потребує сумніву більше, аніж віри, щоб зрозуміти, наскільки глибока наша духовність. До речі, актор вважає, що духовність не пов’язана із релігією.
Наталі Дормер (Марджері Тірел) – акторка по праву вважається однією із найбільш ревних атеїсток з-поміж цілого касту серіалу. Вона стверджує, що не вірить ані в Бога, ані в жодні містичні речі.
Інші зірки «Гри Престолів» не надто люблять розповідати про свої релігійні вподобання, зокрема це стосується наймолодших акторів касту. Серед акторів є багато представників Юдаїзму, християн, які, однак, не є практикуючими віруючими, або ж просто не зацікавленні у розповідях про свій духовний досвід.
Підготувала Лідія Батіг
Джерело - Духовна велич Львова

По темі:
Католики виступили проти показу фільмів жахів у покинутому храмі

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини зі світу 15:38 Середа 0 99 Архієпископ Мечислав Мокшицький передав мощі святого Йоана Павла II для собору в Відні Віденський собор святого Стефана отримав мощі святого святого Йоана Павла II. Невеликий релікварій із волоссям Папи 5 травня передав настоятелю віденського собору отцеві Антону Фаберу архієпископ Мечислав Мокшицький, митрополит Львівський.