Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Папа привітав учасників Всесвітнього конгресу Морського апостольства
14:39 Середа 0 915
4-10-2017, 14:39

Папа привітав учасників Всесвітнього конгресу Морського апостольства

Від імені Папи Франциска Державний Секретар Святого Престолу П’єтро Паролін надіслав телеграму на ім’я Президента XXIV Всесвітнього конгресу Морського апостольства, який проходить у місті Ґаосюн (Тайвань) від 1 до 7 жовтня.

У телеграмі зазначається, що Святіший Отець надсилає привітання та запевняє молитовну підтримку учасникам конгресу. «Дякуючи Всемогутньому Богові за численні благодаті, отримані через його працю протягом багатьох років, Його Святість молиться, щоб єпископи, священики, богопосвячені особи та миряни, що зібралися на цей важливий з'їзд, зміцніли для того, аби підтримувати усіх, хто працює на морі», – йдеться в телеграмі.
У послані зазначається також, що Папа Франциск закликає нас вчитися від тих, хто працює в риболовецькому секторі, пригадуючи про «Церкву, що дає простір Божому таїнству, Церкву, яка оберігає це таїнство таким чином, щоб привабити людей» та привернути їх до себе (див. звернення до єпископів Бразилії, Ріо-де-Жанейро, 27 липня 2013 р.). Ввіряючи всіх моряків та їхні родини заступництву Пречистої Діви Марії, Святіший Отець надіслав учасникам конгресу своє Апостольське благословення.
Цьогорічний конгрес Морського апостольства, що має назву «Спіймані в сіті», присвячений темі риболовства, торкаючись також проблем торгівлі людьми. Розглядаючи пріоритети Морського апостольства, учасники конгресу мають на меті обговорити не тільки природні, але й людські ресурси, звертаючи особливу увагу на нелюдську працю риболовців, які часто потрапляють у руки організованої злочинності. В конгресі бере участь кардинал Петер Турксон, Префект Дикастерії сприяння цілісному розвиткові людини.

Джерело: Радіо Ватикану

По темі:
Папа: рішуче вирушити з Ісусом в дорогу, щоб сповнити Божу волю
Папа знову призначив кардинала Берка членом Апостольської Сигнатури
Папа: завдання всього суспільства – подбати про гідну працю
Новини зі світу 10:01 Середа 0 193 Споруджено найбільшу у світі статую Ісуса Христа (ВІДЕО) У Бразилії, в штаті Ріу-Ґранді-ду-Сул, споруджено найбільшу у світі статую Христа. Як стало відомо в понеділок, ця статуя є більшою від дотеперішніх «рекордсменів» у Польщі, Бразилії та Португалії.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.