Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Папа: Віра передається любов’ю та свідченням
15:06 Четвер 0 256
3-05-2018, 15:06

Папа: Віра передається любов’ю та свідченням

Передавати віру означає не займатися прозелітизмом, а з любов’ю свідчити про Ісуса іншим. Про важливість любові та свідчення в передаванні віри замислився Папа Франциск під час Служби Божої у домі святої Марти у четвер, 3 травня 2018 року, говорячи про літургійне читання з послання апостола Павла до коринтян.
Про це повідомляє Радіо Ватикану.

Глава Католицької Церкви наголосив, що передати віру – це не «дати якусь інформацію, а «утвердити серце людини у вірі в Ісуса Христа». Мова не йде про те, щоб навчити якихось формулок чи понять, адже бути християнином – це бути «плідним у передаванні віри», за прикладом Церкви – матері, що зроджує «дітей у вірі». Передати віру – це передати те, що ми раніше отимали. Саме такий виклик стоїть перед кожним християнином та перед усією Церквою.

Віра, як зазначив Понтифік, передається не лише словами, а й, передусім, ніжністю, лагідністю, любов’ю, материнською мовою. Папа також згадав про багатьох жінок, мігрантів чи місцевих, які доглядають похилих віком осіб і своїм піклуванням про них передають їм віру й допомагають у ній зростати.

Підсумовуючи, Папа Франциск мовив, що першим наставленням у передаванні віри є, без сумніву, любов, а другим – свідчення. Свідчення нашої віри іншим породжує в їхніх серцях зацікавлення, що дозволяє Святому Духові розпочати діяти в них. Отож, віра передається завдяки свідченню, аж до мучеництва. Коли люди бачать, що християнин живе згідно з тим, у що вірить, то така поведінка викликає зацікавленість, що є зерном, яке засіває Святий Дух. А наостанок Папа вказав на те, що передавання віри нас виправдовує.  

За темою:
Папа: Не можемо приступити до Христа, висуваючи умови
Папа і Трибунал Римської Роти: промова 2018 року
Папа розпочав травень – Марійний місяць – молитвою за мир у Сирії та в усьому світі

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий