Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Молитва Тезе у запорізькій конкатедрі
10:42 П'ятниця 0 528
4-05-2018, 10:42

Молитва Тезе у запорізькій конкатедрі

Після завершення першої Регіональної зустрічі Тезе в Україні, яка тривала у Львові з 27 квітня до 1 травня 2018 року, брати Бенуа і Жан-Даніель спільноти Тезе з Франції на чолі із пріором братом Алоїсом і разом із групою молоді з Польщі, Німеччини, Чехії, Угорщини й Австралії вирушили на схід України. 
Про це повідомляє сайт «Костели та каплиці України».

2 травня вони разом із єпископом-помічником Харківсько-Запорізької дієцезії Яном Собіло, місцевими священиками та парафіянами взяли участь у міжконфесійній молитві за мир в Україні та єдність християн у співкафедральному храмі Бога Отця Милосердного в Запоріжжі, на яку були запрошені усі мешканці міста. Для більшості паломників це перша подорож до Запоріжжя.

За темою:
Зустріч Тезе у Львові
Слово архієпископа Мечислава Мокшицького на початок зустрічі спільноти Тезе у Львові
Розпочалася регіональна зустріч спільноти Тезе у Львові

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 09:12 П'ятниця 0 118 Молитва за єдність християн у Харкові ​​​​18 січня у світі розпочався цьогорічний Тиждень молитов про єдність християн. Вже за традицією, християнські спільноти Харкова з 20 по 25 січня щодня збираються на спільні молебні по черзі у своїх храмах. Темою цього тижня вибрані слова: «Будьмо милосердними» (Діян 28,2). А для роздумів обрано фрагмент з Діянь святих Апостолів 27,18 – 28,10.