Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Зустріч Францисканської молоді в Баранівці
14:21 Субота 0 316
5-05-2018, 14:21

Зустріч Францисканської молоді в Баранівці

Спілкування – ключова особливість, яка вирізняє людину з-поміж інших створінь Божих, адже ми – істоти соціальні. З одного боку, технологічний прогрес спрощує комунікацію. А з іншого, поява ґаджетів, соціальних мереж різноманітного спрямування ускладнює або взагалі знищує діалог між молоддю та батьками, молоддю та їх ровесниками, молоддю та Богом. Саме на труднощі, що виникають під час спілкування була націлена тема реколекцій Францисканської молоді в Баранівці.
28, 29 та 30 квітня, як повідомляє Київсько-Житомирська дієцезія, учасники зустрічі мали змогу роздумувати над Словом Божим, відновлювати сили, милуватися мальовничою природою, а також налагодити дружні взаємини. Понад 90 осіб прибуло з усіх куточків України: Шепетівка, Полонне, Шаргород, Баранівка, Полянки, Першотравенськ, Житомир, Чечельник, Городківка тощо. Як зазначив міністр Провінції святого архангела Михаїла отець Даниїл Ботвіна на початку реколекцій, такі зустрічі спрямовані не лише на молитву й розмови про Ісуса Христа, а насамперед на зміцнення дружби між парафіями й молоддю.

«Людина так створена Богом, що не може бути самотньою, тому ми живемо у суспільстві з іншими людьми. Але з ким дружити і з ким бути у цьому суспільстві, вибираємо ми. Тому дуже добре, що ви вирішили ці дні провести саме так: з компанією однодумців, які так само визнають віру в Ісуса Христа, хочуть прославляти Бога, поглибити свою віру та любов, а також стати кращими. Такі зустрічі вчать, що Бог – це не суддя, який хоче покарати. Він любить нас і чекає нашої дружби. Дружба між людьми приводить до дружби людини і Бога», – поділився священик.

Протягом трьох днів молодь не лише відвідувала релігійні конференції, адорації, Меси та молитви, а й виховувала в собі командний дух та вчилася підставляти дружнє плече під час квесту незнайомими вулицями Баранівки. Не обійшлося без традиційної дискотеки з інтеграційним танцями й сучасними запальними композиціями, а також родинного вогнища з теплими душевними розмовами й піснями під гітару.

Новинкою цьогорічної зустрічі стало те, що молодь почала роздумувати над темою реколекцій задовго до їхнього початку. Для цього в соціальній мережі Instagram було організовано конкурс, де кожен мав можливість виставити фото й написати про власне бачення труднощів спілкування молодих людей із батьками, однолітками та Богом.

Модераторка ФраМ Маріанна Соложенцева розповідає, що цьогоріч зустріч була повна несподіванок та нововведень: «Зустріч принесла багато позитивних вражень. Я рада чути від молоді, що це одна з найкращих зустрічей ФраМ, бо і сама так вважаю. Було не так, як завжди! Це важко пояснити словами, але атмосфера відрізнялася. Дружба, про яку говорив отець Даниїл в перший день зустрічі, і справді є, адже все було весело, гармонійно, відносно спокійно і згуртовано. Дякую кожному за вклад в організацію і проведення зустрічі! Всіх люблю!»

Францисканська Молодь щиро дякує всім організаторам реколекцій і чекає на зустріч у ХХVI Францисканському паломництві «Шепетівка-Полонне-Бердичів».

Вероніка Главацька

За темою:
Облаткова зустріч францисканської молоді в Житомирі
Францисканська зустріч молоді у Зарічанах 2017
Різдвяна зустріч братів францисканців із Провінції св. архангела Михаїла в Україні

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий