Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » ХСП надала допомогу мешканцям Сопиного, переселенцям з Донецька та Широкино
14:45 Четвер 0 181
13-07-2017, 14:45

ХСП надала допомогу мешканцям Сопиного, переселенцям з Донецька та Широкино

Християнська Служба Порятунку надала допомогу сім’ї переселенця з Донецька.
Розповідають служителі ХСП-Маріуполь: «Нещодавно до нас звернувся переселенець з Донецька, який дізнався про ХСП від своєї родички. Ще два місяці тому він мав свій дім, в якому росли діти, автомобіль. Сьогодні він, як і багато інших людей, немає нічого, навіть одягу для своїх дітей та харчів».
Чоловік навіть боїться фотографуватись. У Донецьку в нього відібрали усе та побили.Ще одна родина – це переселенці з Широкіно. Їхній будинок зруйнований. Коли втікали, щоб врятувати життя, не встигли забрати документи.Втікаючи від війни родина підбирала на дорозі щенят і рятувала ці створіння, тому що «вони живі й також хочуть жити, їсти».
«Родина, яка сама знаходиться у скрутному становищі, старається ділитися з іншими, адже вони знають, що таке біда», – говорять служителі ХСП.Одяг, продукти, підгузки для дітей – таку допомогу ХСП надала іншій сім’ї переселенців.Для жителів села Сопіно ХСП надала допомогу найнеобхіднішими речами та медикаментами.
Сім’я з цього села отримала підгузки для дитини з особливими потребами.
ХСП в черговий раз дякує благодійникам та жертводавцям, які мають щедрі відкриті серця, щоб благословляти нужденних.Нещодавно ХСП-Маріуполь отримали черговий гуманітарний вантаж із Києва. БФ «Крила Фенікса» посприяв у його безкоштовному транспортуванні у «сіру зону», а представники СІМІС допомогли доставити на місце призначення та розвантажити.
Духівник ХСП о. Олександр Коцюр на своїй сторінці у Facebook, зокрема, подякував о. В’ячеславу Клембовському і добродіям за охолоджувач повітря та скороварку.
Джерело: crs-center.org

По темі:
Акція «Папа для України» забезпечила питною водою дитячі медичні заклади Лисичанська
«Без вас Церква почувається неповноцінною», – Апостольський Нунцій до католиків Донеччини та Луганщини
І сказав Ісус: там, де двоє чи троє зберуться в Моє Ім’я, там і Я (Християнська Служба Порятунку)

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий