Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Паломництво ікони Матері Божої Коденської – Матері Єдності
11:48 Середа 0 695
20-02-2019, 11:48

Паломництво ікони Матері Божої Коденської – Матері Єдності

Санктуарій Матері Божої Коденської, Цариці Підляшшя і Матері Єдності, розташований на сході Польщі, у Кодені над Бугом. Тут з 1927 року працюють Місіонери Облати Марії Непорочної. 2019 рік оголошено роком Божої Матері Коденської, і з цієї нагоди копія чудотворного образу побуває у всіх спільнотах і парафіях, де працюють Місіонери Облати. В Україні вона перебуватиме протягом 9 місяців (у кожній спільноті приблизно місяць).
Своє паломництво українською землею Мати Божа Коденська розпочала 10 лютого в Полтаві, у парафії Воздвиження Всечесного Хреста. Копію ікони, яку з Коденя привіз настоятель Делегатури отець Павло Вишковський ОМІ, урочисто привітав настоятель парафії отець Ципріан Чоп ОМІ.

Отець Павло Вишковський ОМІ цього дня очолив урочисту Євхаристію, під час якої розповів про непросту долю чудотворної ікони та про чудеса і зцілення, якими Матір Божа обдарувала вірних через цей образ.


Упродовж тижня ікону Матері Божої Коденської в Полтаві вшанувало чимало людей, деякі з дуже віддалених місцевостей. У спеціальній книзі прохань і подяк за отримані благодаті вже вписано подячні слова за вислухану молитву – щасливе прибуття додому.

Наступної неділі копія образу відвідає греко-католицьку парафію у Полтаві, а згодом інші парафії в Полтавській області – Миргород і Лубни, куди її запросив настоятель отець Станіслав Танатаров, який прибув помолитися перед іконою.


З Лубен ікона вирушить до офісу Католицького Медіа-Центру у Києві. Отець Давид Омецінський ОМІ, який повезе ікону до цих місцевостей і Києва, визнає: «Маю враження, що люди дуже переживають цю перегринацію. Залишаються довший час, щоб молитися біля ікони. Сильно промовляє до них титул Богородиці – Мати Єдності».


Молімося, щоб Божа Мати у Своєму чудотворному образі випросила для всього українського народу і для кожного з нас потрібні благодаті:

Мати Божа Коденська, вшановую Тебе з великою вірою і любов’ю.
У Тобі і з Тобою прославляю Бога, Який Тебе сюди привів,
щоб Ти була для нас милосердною Матір’ю примирення і єдності.
Довірливо прошу Тебе: довершуй Своє діло в моєму серці.
Нехай з Твоєю допомогою осягну святу єдність думок, почуттів і прагнень,
щоб вони завжди були спрямовані до Бога.
Сповнюй мене миром і допоможи увійти в гармонію єдності Пресвятої Трійці.
Цієї єдності прошу також для тих, кого люблю… і для всіх, кого зустрічаю.
Нехай дух єдності та миру наповнить усі мої справи,
щоб завдяки йому зростала Божа слава і довершилася Його свята, спасенна воля.
Амінь.

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 17:40 Вівторок 0 53 Історія повернення Хреста до храму у місті Дубно 14 вересня 2019 року в нашій парафії святого Йоана Непомука у місто Дубно відбулося друге престольне свято: Воздвиження Всечесного Хреста, установлене як подяка Богу за збереження та повернення до костелу автентичного Хреста, втраченого – як усі думали, у часи комуністичної навали.