Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Свідчення і молитва в мукачівському соборі
10:03 Вівторок 0 259
19-02-2019, 10:03

Свідчення і молитва в мукачівському соборі

14 лютого 2019 року, у день спомину святих Кирила і Мефодія і святого Валентина, якого вважають покровителем любові, у кафедральному соборі святого Мартина в Мукачеві відбулася особлива Служба. Перед Месою була адорація Пресвятих Дарів, під час якої отець Євген Фізер і віряни дякували в своїх серцях Богові за дар подружнього життя й молилися за подружжя, які перебувають у кризі.
Як повідомляє Мукачівська дієцезія, після адорації Літургія була трохи незвична: замість проповіді священика пролунало свідчення подружньої пари з парафії – Адріани й Андрія. Чоловік свідчив про шлях до одруження з Божою допомогою, про труднощі під час вагітності дружини, подолані з вірою, про те, як їм допомагає читання Святого Письма, і про довіру до Бога, що зміцнює радість і цінність дару подружнього життя.

Про любов потрібно пам’ятати і дбати не лише того дня, коли в метушні ми даруємо подарунок, уже завтра забуваючи про вчора, а повсякчас; адже Бог любить нас щосекунди. Дбаючи про любов у нашому житті, ми, можливо, і не розуміємо, що дбаємо і про своїх близьких. Любити когось потрібно не за щось, а просто так. Просто так, як любить нас Він, і такою любов’ю, яка є в Нього – довготерпеливою, не заздрісною, вірною, любов’ю, яка усе зносить, вірить у все, сподівається всього, усе терпить, ніколи не перестає!

Велика подяка отцеві Євгену за такий подарунок у день любові, покровителем якого є святий Валентин.

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 16:13 Вівторок 0 124 У Залужжі на Тернопільщині волонтери відновлюють костел Святої Розалії Волонтери благодійної організації «Благодійний фонд «Пам’ять і любов» розпочали відновлювати римо-католицький костел Святої Розалії, що у селі Залужжя Збаразького району.