Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
12:31 Четвер 0 783
21-09-2017, 12:31

День Батька 2017 у Львові

16 вересня на площі біля Оперного театру у м. Львові відбулось відзначення Всенародного дня батька. Захід був організований Християнською Євангельською Церквою «Гефсиманія» та підтриманий обласною та міською владою міста.

З вітальним словом до громади міста та молитвою звернулись о. Григорій Драус, настоятель парафії св. Йоана Павла ІІ (РКЦ), пастор Церкви «Гефсиманія» Валерій Марченко, пастор церкви «Ковчег» Андрій Ковальчук, пастор Церкви «Божий Покров» Василь Бобко, майор «Армії спасіння» пастор Руслан Зуєв. Мешканців Львова привітали начальник служби у справах дітей ЛОДА п. Володимир Лис, начальник відділу «Служба у справах дітей» ЛМР п. Ростислав Тимків, депутат ЛМР Олена Пасевич.

На святі проголошувалась важливість відповідального батьківства на основі християнських цінностей особливо в теперішній час для України. Батько несе відповідальність за дітей в першу чергу перед Богом і дбає за їх духовний, душевний та фізичний розвиток.На святі виступали з чудовими музичними та танцювальними номерами дитячі колективи зразкового ансамблю естрадного танцю «Добрий настрій», студії дитячого театру «Мудрагелики» ЦТДЮ «Галичина», а також діти з МБО «Армія спасіння». Музичний гурт Церкви «Гефсиманія» супроводжував захід піснями на прославу Божу. Спільнота «Благословіння» Церкви св. Володимира та Ольги представила пантоміму «Маски» про те, як Бог допомагає нам побачити нашу справжню цінність в Його очах. І на завершення свята диякон Церкви «Гефсиманія» підвів підсумок свята про особливу роль батька являти своїм дітям їх Батька Небесного.

Під час свята працювали локації для дітей та дорослих. Діти бавились, малювали, дорослі та діти могли отримати безкоштовно різноманітну християнську літературу, а також написати свої молитовні прохання.

Джерело - Львівська архідієцезія


По темі:

Відпуст в санктуарії Святого Хреста у Берездівцях на Львівщині

Проповідь архієпископа Мечислава Мокшицького під час Святої Меси у базиліці Матері Божої Фатімської у Фатімі на завершення Всеукраїнського паломництва

Центральна урочистість Ювілейного Фатімського Року в Одесько-Сімферопольській дієцезії

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий