Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » У Ватикані розпочинається 90-та Асамблея ROACO
10:54 Вівторок 0 457
20-06-2017, 10:54

У Ватикані розпочинається 90-та Асамблея ROACO

У понеділок, 19 червня 2017 р., у Ватикані розпочинаються праці 90-тої Асамблеї ROACO (Ради організацій, що допомагають Східним Католицьким Церквам), що триватиме до 22 червня. На останній день запланована аудієнція в Святого Отця.
Програмою зустрічі передбачено, насамперед, вивчення ситуації Церков на Близькому Сході, зокрема, в Єгипті, Сирії та Іраку. Проаналізувати становище Божого люду в цьому регіоні допоможуть відповідні Апостольські Нунції кардинал Маріо Дзенарі (Сирія) та архієпископ Бруно Мусаро (Єгипет), як також представники Державного Секретаріату Святого Престолу та Дикастерії служіння цілісному людському розвиткові.
Крім того, буде звернено увагу на ситуацію в Святій Землі, перевіривши з цієї нагоди здійснення проектів, що фінансуються завдяки надходженням із збірки на потреби Церкви в Святій Землі, яка з ініціативи блаженного Папи Павла VI щороку проводиться у Велику П’ятницю. В цій частині зустрічі братимуть участь Апостольський Делегат в Єрусалимі архієпископ Джузеппе Лазаротто та Настоятель францисканської Провінції о. Франческо Паттон.
Ще одним питанням, на якому зосередять свою увагу представники організацій, що допомагають Східним Католицьким Церквам, є початкове формування семінаристів та постійний вишкіл священиків. Під час обговорення цих питань виступлять делегати від відповідних Церков, представивши доповіді, приготовані на основі досліджень, проведених у рамках приготування до зустрічі.
ROACO діє при Конгрегації Східних Церков та об’єднує різні доброчинні фундації. Вона займається фінансовою підтримкою Церков у різних секторах їхньої діяльності, як от спорудження храмів, стипендії на навчання у вищих богословських та інших освітніх закладах, тощо. Раду очолює Префект Східної Конгрегації, а його заступником є Секретар цього ватиканського відомства.
Джерело - Радіо Ватикану

По темі:
Підсумки «Міжнародної дискусії про корупцію», що відбулася у Ватикані
У Ватикані відбудеться «Міжнародна дискусія про корупцію»
Папа затвердив чергові декрети в справах визнання святості

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з Ватикану 11:16 Субота 0 49 Папа: любов не є лише ціллю і засобом духовного життя, але є також його центром Про братню любов, яка є у центрі августиніянської духовності, говорив Папа Франциск, приймаючи 13 вересня 2019 р. учасників Генеральної Капітули Ордену Святого Августина.