Католицький медіа-центр римсько-католицьких єпископів України
» » » Угода між Секретаріатом з питань комунікацій та Орденом Єзуїтів
14:05 П'ятниця 0 115
22-09-2017, 14:05

Угода між Секретаріатом з питань комунікацій та Орденом Єзуїтів

У четвер, 21 вересня 2017 р., у Ватикані повідомлено про підписання угоди між Секретаріатом з питань комунікацій, до якого від 1 січня цього року входить теж Радіо Ватикану, та Орденом Єзуїтів.

Як наголосив монс. Даріо Едоардо Віґано, Префект вищезгаданого Секретаріату, підписання угоди практично співпало із столітнім ювілеєм о. Антоніо Стефаніцці, який під час ІІ Ватиканського Собору був директором Ватиканського Радіо та зумів передати слухачам, що не знали латинської мови та богослов’я, інформацію про цю важливу подію у Вселенській Церкві. Йому вдалося стати посередником між тим, що відбувалося в залі Собору, та мирянами, подаючи їм до відома те, що вони повинні були знати, щоб не відбувалось якихось неправильних інтерпретацій подій, які торкаються усієї церковної спільноти.

Монс. Віґано від себе особисто і від очолюваної ним ватиканської Дикастерії висловив щиру вдячність Товариству Ісуса за довголітню співпрацю та за присутність Отців Єзуїтів не лише в Радіо Ватикану, але тепер і вже у значно більшій дійсності ватиканських комунікацій. Підписавши угоду, Орден Єзуїтів виявив свою готовність до служіння апостольській місії у сфері суспільних комунікацій. Серед іншого, монс. Віґано також наголосив на вдячності та радості Папи Франциска з приводу подальшої співпраці Товариства Ісуса та Секретаріатом з питань комунікацій також і під час реформи ватиканських медія, що саме триває.

А говорячи про проведення реформи, Префект Секретаріату з питань комунікацій Апостольської Столиці зазначив, що ці зміни, які сьогодні відбуваються у ватиканських медія, є послухом Святому Отцеві, який визначив чіткі критерії проведення реформи. Він теж наголосив на тому, що нова співпраця дасть щедрі плоди, адже служіння Церкві виводить людину поза межі особистих нагород.

Зі свого боку, делегат Товариства Ісусового, о. Хуан Антоніо Ґерреро Альвес, підкреслив, що часи змінилися, але служити Церкві, так як вона цього вимагає, є частиною покликання членів Єзуїтського Ордену. «Наш вклад у сферу комунікацій приносить нам радість, адже ми можемо зробити вклад у реформу, яку забажав Святий Отець», – мовив делегат Товариства Ісуса.

Джерело - Радіо Ватикану

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з Ватикану 11:12 Неділя 0 71 Папа: Жодна фізична чи психічна вада не є перешкодою для зустрічі з Христом
 «Мені дуже приємно зустрітись із вами, зокрема тому, що цими днями ви роздумували над дуже важливою темою для життя Церкви у її ділі євангелізації та християнського виховання: «Катехизація та особи з обмеженими можливостями», – розпочав свою промову Папа Франциск, приймаючи у суботу, 21 жовтня 2017 р., на приватній аудієнції в апостольському палаці у Ватикані учасників симпозіуму, організованого Папською Радою сприяння новій євангелізації.