Католицький медіа-центр римсько-католицьких єпископів України
» » » Папа Франциск дебютував у кінематографі в ролі самого себе
14:45 Четвер 0 125
21-09-2017, 14:45

Папа Франциск дебютував у кінематографі в ролі самого себе

Папа  Франциск дебютував в ролі самого себе в художньому фільмі «За межами сонця», в якому розповідається про дітей, що шукають Бога, повідомляє The Guardian.

Всі збори від прокату фільму підуть на допомогу дітям з неблагополучних аргентинських сімей. Аргентина - батьківщина 80-річного Понтифіка. Копія фільму вже відправлена Папі Франциску, а перший показ кінострічки відбудеться у Ватикані на Різдво.

Сумарний екранний час, під час якого Папа постає перед кіноглядачами, склав близько шести хвилин - в середині і в кінці стрічки.

КМЦ нагадує: у листопаді в Аргентині розпочнуться зйомки фільму «Папа» («The Pope»), який розповідає про кінець понтифікату Папи Бенедикта XVI, його відставку й початок понтифікату Папи Франциска. Творці стрічки розкажуть про шляхи Хорхе Маріа Бергольо до Престолу Святого Петра і спробують розкрити особистість першого Папи-єзуїта й Папи-латиноамериканця.

Джерело: sib-catholic.ru


По темі:

«Netflix» зніме художній фільм про Папу Франциска

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Культура 14:48 Середа 0 101 "Сповідь" - кращий короткометражним фільм Міжнародного католицького кінофестивалю Цей короткометражний фільм несе неймовірно потужне та вражаюче послання. Фільм "Сповідь" Джона Лароу з Південної Кореї став кращим короткометражним фільмом на Міжнародному католицькому кінофестивалі. Крім цього отримав 5 нагород на інших Міжнародних кінофестивалях.