Католицький медіа-центр римсько-католицьких єпископів України
» » » Папа попрощався з колумбійцями і закликав разом прямувати до братерства
10:23 Понеділок 0 63
11-09-2017, 10:23

Папа попрощався з колумбійцями і закликав разом прямувати до братерства

«Це були насичені та прекрасні дні, під час яких я мав змогу зустріти чимало людей і пізнати різні ситуації, які зворушили моє серце. Ви вчинили мені багато добра!» – сказав Папа Франциск наприкінці Святої Меси, яку в неділю, 10 вересня 2017 року, очолив у місті Картахена-де-Індіас на півночі Колумбії.

Оскільки це була остання прилюдна подія ХХ Апостольської подорожі, Святий Отець, промовляючи до півмільйона вірних, зібраних у портовій зоні, та до всіх, хто приєднався до зустрічі за допомогою засобів комунікації, використав цю нагоду, щоби попрощатися. Він подякував Президентові, представникам влади й усім, хто своїми зусиллями доклався до проведення цього візиту.

«Дорогі брати й сестри, хочу залишити вам останнє слово: не припиняймо "робити перший крок", а й надалі кожного дня прямуймо назустріч одні одним, шукаючи гармонію та братерство. Нам не можна зупинятися», – сказав Папа.

З картахеньського порту Святий Отець вирушив до аеропорту, де відбулася коротка церемонія прощання за участю Глави Держави, який разом із дружиною провів гостя до трапу. Приблизно о 3:26 за київським часом літак колумбійської авіакомпанії «Avianca» вилетів у напрямку римського міжнародного аеропорту Чіампіно.

Джерело - Радіо Ватикану


По темі:

Папа: Істина, справедливість і милосердя незамінні в будуванні миру

Перша Свята Меса Папи в Колумбії

Папа в Колумбії: Мирне співжиття керується не законом сили, а силою закону

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
13:43 Неділя 0 29 Папа: Бог бажає дати усім ту ж саму винагороду – спасіння, життя вічне

«У сьогоднішньому євангельському уривку чуємо притчу про робітників (пор. Мт. 20, 1-16), покликаних протягом дня, яку Ісус розповідає, щоб вказати на два аспекти Божого Царства: перший, що Бог прагне покликати усіх, щоб працювали для Його Царства; другий, що наприкінці Він бажає дати усім ту ж саму винагороду, тобто, спасіння, життя вічне», – мовив Святіший Отець до зібраних на площі Святого Петра паломників та побожних туристі, які прибули у неділю, 24 вересня 2017 р., у Ватикан, щоб почути недільне повчання Глави Католицької Церкви, проказати із ним Богородичну молитву «Ангел Господній» та отримати його Апостольське благословення.

Слово Папи Франциска / Новини з Ватикану 15:43 Четвер 0 48 Папа: свідомість нашої гріховності відчиняє нам двері Божого милосердя

«Дверима, щоб зустріти Ісуса, є визнати себе грішником», – наголосив Папа Франциск, проповідуючи під час Святої Месу у каплиці «Дому Святої Марти» у Ватикані у четвер, 21 вересня 2017 року. Того дня, коли Римсько-Католицька Церква спогадує святого апостола Матея, проповідник зосередив свою увагу на його наверненні.