Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » О. Антоніо Стефаніцці, ТІ, колишній директор Радіо Ватикану, відсвяткував 100-ий ювілей
15:06 П'ятниця 0 634
22-09-2017, 15:06

О. Антоніо Стефаніцці, ТІ, колишній директор Радіо Ватикану, відсвяткував 100-ий ювілей

О. Антоніо Стефаніцці, ТІ, колишній довголітній директор Радіо Ватикану, 18 вересня 2017 року відсвяткував 100-ий ювілей.

Окрему привітальну телеграму, за підписом Державного Секретаря П’єтро Пароліна, він отримав від Папи Франциска. Святий Отець благословить заслуженого священика-єзуїта, який керував Ватиканським Радіо в післявоєнні роки, і якому Радіо Папи завдячує своїм динамічним редакційним та технічним розвитком. Його Святість з вдячністю згадує його самовіддане та компетентне служіння Святій Столиці, зокрема, у сфері засобів суспільної комунікації.

О. Антоніо, як молодий отець-єзуїт спеціалізувався в точних науках, поглиблюючи навчання в Неаполі та Нью-Йорку, де займався дослідженням космічних променів.

У 1953 році, у віці 35 років, він був призначений директором Ватиканського Радіо. На пропозицію Папи Пій ІІ о. Антоніо Стефаніцці Пія XII створив величезний передавальний центр в Санта-Марія-ді-Галерія поблизу Риму. Антени, розміщені на площі понад 400 гектарів, дозволяють радіотрансляції практично весь світ. Папа Пій ХІІ особисто посвятив цей осередок.

Отець Стефаніцці трудився не тільки у Ватиканському Радіо. Він займався також і приготуванням базиліки Святого Петра до ІІ Ватиканського Собору та телевізійних трансляцій цієї події. Він був живо зацікавлений супутниковим зв’язком. Завдяки йому в 1964 році Ватикан став однією із одинадцяти держав-засновників Intelsat, міжнародного консорціуму, що уможливлює супутникові зв'язки в усьому світі. Він також організував телевізійні трансляції по всьому світу великих подій у Ватикані, таких як Різдво, Хресні Дороги, благословення «Urbi et Orbi».

О. Антоніо Стефаніцці, ТІ, мешкає поблизу Ватикану в будинку Ордену Єзуїтів, в спільноті, де живуть священики-єзуїти, які сьогодні продовжують його роботу в Радіо Ватикані.

Ювіляра відвідав о. Лусіо Адріан Руіз, Секретар Секретаріату у справах комунікацій Святої Столиці, подарувавши йому ікону Пресвятої Богородиці та висловивши подяку за невтомну діяльність, що дозволила своєчасно поширювати по всьому світу навчання Понтифіків та ватиканську інформацію, крокуючи в дусі вимог часу.

Джерело - Радіо Ватикану


По темі:

Папа Франциск дебютував у кінематографі в ролі самого себе

Землетрус у Мексиці: співчуття та допомога італійської організації «Caritas»

Кардинал Сара до традиціоналістів: Вийдіть з гетто, потребуємо вашої віри


Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий