Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Кілька слів про чудесно збережену під час пожежі ікону
15:00 Понеділок 0 515
13-09-2021, 15:00

Кілька слів про чудесно збережену під час пожежі ікону

Для вірян особливим Божим знаком стало те, що під час пожежі у костелі св. Миколая у Києві вціліла ікона Матері Божої Остробрамської. Вона була причіплена на органі, який згорів ущент. Нам вдалося дізнатися її коротку історію. 
Ікону Матері Божої Остробрамської (або ж Матері Милосердя) для костелу св. Миколая отримав о. Кшиштоф Бородзєй ОМІ від о. Яна Крапана. Саме ця ікона понад півроку (осінь 1991 – зима 1992 рр.) товаришувала молитвам перед костелом св. Миколая, до якого вірян не пускали на молитву.   
 
4 січня 1992 року вірян, врешті, пустили до костелу. Цього дня у храмі була звершена довгоочікувана Свята Меса. Перше, що внесли до святині – це ікона Матері Божої Остробрамської. Тодішній настоятель парафії, перший після війни, о. Кшиштоф Бородзєй повісив ікону на органі. Від того часу ікона товаришувала присутнім під час молитви та під час концертів.  

Нехай чудесне збереження ікони та її участь у долі парафії св. Миколая додасть нам наснаги до ревної безперервної молитви (в намірі повернення костелу парафіяльній спільноті), яка розпочалась від 8 вересня у форматі Розарієвого Єрихону. Єднаймося у молитві, адже справа окремої парафії – це справа кожного вірянина та цілої Церкви.

Щодня біля костелу св. Миколая о 19:00 віряни та люди доброї волі збираються на молитву в намірі повернення костелу. Хто не може прийти до костелу, може молитися вдома у довільному часі. 

Запис на молитву
Історія Церкви в Україні 15:00 Середа 0 243 Було-стало: колишній костел «Ave Maria» у Франківську Його спорудили у 1903 році як римсько-католицький костел «Аве Марія». Назва храму, який має довгу історію, походить від латинського вислову «Радуйся, Маріє», тобто від перших слів популярної молитви до Богородиці, писав краєзнавець Іван Бондарев. Зараз тут знаходиться Дім молитви євангельських християн-баптистів. 
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.