Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Троє хлопців розпочали новіціат в Ордені Братів Менших Францисканців
10:00 П'ятниця 0 351
17-09-2021, 10:00

Троє хлопців розпочали новіціат в Ордені Братів Менших Францисканців

У переддень урочистості стигматів святого Франциска, 16 вересня, брати Богдан, Артур та Володимир розпочали формаційний рік канонічного новіціату в монастирі у місті Баранівці.
Про це повідомляє сторінка Ордену Братів Менших Францисканців. 


Святу Месу очолив Міністр Провінції о. Даниїл Ботвіна, також були присутні візитатор Провінції о. Йозафат та брати з наших монастирів.


Наступний рік брати новіції будуть переживати в молитві та тиші, в супроводі магістра отця Олівера, віце магістра отця Домініка. Духовну опіку над братами новіціями доручено отцю Матвію.


Ці три хлопці розпізнають та утверджують своє священицьке покликання. Попереду 7 років дороги до священства. Молімося про збереження їхніх сердець у вірності Богу та Святе Провидіння для братів новіціїв в часі їхньої формації.


Новини з України 12:00 Середа 0 231 Карл Андерсон: «Об'явлення Ґваделупської Богородиці – це послання миру та примирення у наш час» У вівторок, 19 жовтня, у Києві відбулась презентація книги «Ґваделупська Богородиця: Матір цивілізації любови» за участі співавтора Карла Андерсона, який понад 20 років здійснював служіння Найвищого лицаря найбільшої католицької чоловічої організації у світі Лицарі Колумба.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.