Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » У Ківерцях відбулися Дні молоді Луцької дієцезії
17:56 Середа 0 187
22-09-2021, 17:56

У Ківерцях відбулися Дні молоді Луцької дієцезії

18-19 вересня в санктуарії Божого Милосердя у Ківерцях відбулись Дні молоді Луцької дієцезії на яких зібралась молодь з усієї дієцезії.
Тема Днів молоді – «Встань, роблю тебе свідком того, що ти бачив». Наша зустріч розпочалась з Коронки до Божого Милосердя. Пізніше відбулася конференція, яку провадив священик греко-католицької церкви отець Августин Запоточний.


В костелі була інсталяція – зручне крісло, столик з ноутбуком і чашкою з чаєм – яка символізувала наше зручне місце, з якого важко встати. Після конференції аніматори провели зустріч у групах, всі ділились своїми свідченнями про те, що для них є тим зручним місцем, своєрідним «диваном» і що для них означає слово «встань». Потім відбулась Свята Меса, яку звершували о. Кшиштоф і о. Августин.


Після смачної і ситної вечері молодь мала веселі розваги – час для знайомства, веселощів, танців і цікавих конкурсів. Після насиченого дня, перед нічним відпочинком молодь провела адорацію Пресвятих Дарів зі співами, молитвою і роздумами. У цей час усі присутні мали змогу записати свої думки, прохання, гріхи, переживання і подяки, які під кінець адорації спалювали у вогні, взамін цих спалених карток кожен отримав картку зі Словом Божим.


Наступний день розпочався з Дороги Світла – процесії вулицями Ківерець, під час якої молодь ділилась свідченнями з власного життя і досвіду. Це були роздуми і свідчення про смерть, віру, віднайдення Господа в Євхаристії, втрату і віднайдення віри. Пізніше переживали Святу Літургію, яку очолив єпископ Луцької дієцезії Віталій Скомаровський. Він також отримав «квиток польоту» і огорнув молитвою усіх тих, хто взяв участь у Днях молоді. Після Меси всі зібралися за смачним обідом і прийшов час повертатися додому.


Молодь надихнулась вставати і свідчити, боротися зі своїми «зручними диванами», які не дозволяють їм робити добро для себе та ближніх.

Ірина та Богдана Іванків

Фото: Ірина Ковальчук, Анастасія Суворова

Джерело: Парафія Пресвятого Серця Ісуса РКЦ
Новини з України 12:00 Середа 0 231 Карл Андерсон: «Об'явлення Ґваделупської Богородиці – це послання миру та примирення у наш час» У вівторок, 19 жовтня, у Києві відбулась презентація книги «Ґваделупська Богородиця: Матір цивілізації любови» за участі співавтора Карла Андерсона, який понад 20 років здійснював служіння Найвищого лицаря найбільшої католицької чоловічої організації у світі Лицарі Колумба.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.