Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Архієпископ Мокшицький передав мощі святого Йоана Павла ІІ для дієцезії Хвар у Хорватії
10:02 Середа 0 131
22-09-2021, 10:02

Архієпископ Мокшицький передав мощі святого Йоана Павла ІІ для дієцезії Хвар у Хорватії

Архієпископ Мечислав Мокшицький перебував у Хорватії 20-21 вересня на запрошення єпископа Хвара владики Ранки Відовича. 20 вересня Львівський митрополит зустрівся з єпископом Ранко та передав мощі св. Йоана Павла II для кафедрального собору св. Стефана I, Папи і мученика у Хварі.
Про це повідомляє Львівська архідієцезія.

Наступного дня, 21 вересня, архієпископ офіційно передав мощі парафіям св. Антонія, у Вріснику та св. Якова у Пітве, де служить настоятель о. Роберт Бартошек з Польщі. Прем`єр-міністр Хорватії скерував спеціальний лист з нагоди цієї церемонії.


На запрошення єпископа Ранки Відовича, Хварського єпископа та місцевих душпастирів архієпископ Мечислав очолив також Святі Меси, під час яких ділився своїм свідченням про святість життя Йоана Павла ІІ.


У своєму слові Львівський митрополит згадав папу, якого він супроводжував протягом останніх років свого життя – як людину молитви і людину, яка була дуже уважною до кожного, кого він зустрічав та зазначив: «Нехай ця близькість святого заохочує вас до святого життя». Архієпископ Мечислав нагадав також слова Йоана Павла ІІ: «Святі не просять нас хвалити їх, але їх наслідувати».
Новини зі світу 11:00 Четвер 0 160 Папа хотів, щоб цей лист прочитали всі священики та семінаристи Папа Франциск отримав листа зі свідченням особи, що в дитинстві постраждала від зловживань з боку священика. Зворушений прочитаним, він доручив кардиналові Шонові О’Меллі ознайомити з його змістом священиків і семінаристів.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.