Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » У Римі моляться про якнайшвидше повернення костелу св. Миколая вірянам
09:01 Вівторок 0 154
21-09-2021, 09:01

У Римі моляться про якнайшвидше повернення костелу св. Миколая вірянам

«Передаючи молитовні вітання з Ватикану, інформую, що прибув сюди, щоб помолитися на могилі святого апостола Петра та шукати підтримки у його наступника, у справі повернення київського храму св. Миколая вірянам», - розповів отець Павло Вишковський ОМІ, настоятель Делегатури Згромадження Місіонерів Облатів Марії Непорочної в Україні.
У Генеральному домі Місіонерів Облатів Марії Непорочної, що в Римі, 18 вересня, відбувся показ фільму «Вірити» англійською мовою.

Після перегляду отець Вишковський також розповів про ситуацію навколо костелу св. Миколая у Києві. Віряни вже більше ніж пів місяця змушені молитись просто неба, оскільки їх не пускають до храму, навіть у підвальне приміщення, яке не постраждало від пожежі.


«Державна влада вже майже 30 років годує римсько-католицьку громаду обіцянками повернути храм у її власність. На заваді стоїть корупція і роками відпрацьована схема, завдяки якій «освоюють» кошти. Також і тепер, коли вже немає жодної перешкоди, щоб пошкоджений храм передати вірянам, влада знову і знову затягує цей процес. Сьогодні я звертаюся до європейських прес-офісів, щоб не тільки світова столиця католиків, а й уся європейська спільнота знала, як зневажають права християн у столиці України. Після столиці християнства – Рима, я апелюватиму до столиці Євросоюзу – Брюсселю, щоб і там знайти підтримку в справі негайного повернення Божого храму католикам», - повідомив отець Вишковський.

Джерело:  Pavlo Vyshkovskyi
Новини зі світу 11:00 Четвер 0 160 Папа хотів, щоб цей лист прочитали всі священики та семінаристи Папа Франциск отримав листа зі свідченням особи, що в дитинстві постраждала від зловживань з боку священика. Зворушений прочитаним, він доручив кардиналові Шонові О’Меллі ознайомити з його змістом священиків і семінаристів.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.