Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Чергова зустріч з питань в'язничного капеланства
09:00 Четвер 0 147
23-09-2021, 09:00

Чергова зустріч з питань в'язничного капеланства

У Києві 20 вересня відбулось засідання Душпастирської Ради з питань релігійної опіки в пенітенціарній системі України.
Рада є дорадчим органом Міністерства Юстиції, її завданнями є координація і підтримка душпастирства Церков, а також юдейських та мусульманських служителів у місцях позбавлення волі.

У зустрічі, під керівництвом голови Душпастирської Ради о. Григорія Драуса, взяли участь о. Віктор Яценко – голова Синодального відділу в'язничного душпастирства Української Православної Церкви (настоятель храму при головному управлінні та Верховній Раді), о. Костянтин Пантелей (відповідальний за капеланів УГКЦ), пастори В'ячеслав Когут та Юрій Войнарович з Євангельських Церков, а також Муса Дарбинян, помічник головного в'язничного капелана мусульман України.

В ході зустрічі підготували звернення до Кабінету Міністрів у справі офіційного врегулювання служіння капеланів, котрі є вакциновані і тому мають право виконувати служіння так як інші, також вакциновані працівники установ. Обговорено пункти пропозицій до Закону про пенітенціарну Службу, в пунктах «Про душпастирську опіку» (авторства о. Григорія Драуса), які, за умови прийняття Верховною Радою, остаточно врегулюють капеланське служіння і виведуть на новий рівень практикований в усьому світі, відходячи тим від пострадянської моделі тільки толерантного ставлення до капеланів у в'язницях. 

Катерина Шандигаєва

Керівник Бюро Голови Душпастирської ради з питань релігійної опіки в пенітенціарній системі Міністерства Юстиції України


Новини з України 12:00 Середа 0 231 Карл Андерсон: «Об'явлення Ґваделупської Богородиці – це послання миру та примирення у наш час» У вівторок, 19 жовтня, у Києві відбулась презентація книги «Ґваделупська Богородиця: Матір цивілізації любови» за участі співавтора Карла Андерсона, який понад 20 років здійснював служіння Найвищого лицаря найбільшої католицької чоловічої організації у світі Лицарі Колумба.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.