Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Питання повернення костелу св. Миколая зазвучало англійською
16:00 Середа 0 548
22-09-2021, 16:00

Питання повернення костелу св. Миколая зазвучало англійською

Як вже повідомлялося, питання повернення костелу св. Миколая вірянам набуло розголосу у Ватикані та Італії. Останнім часом також зявляються публікації у світових ЗМІ.
21 вересня у Флоренції розпочалась зустріч Вищих настоятелів Європи зі Згромадження Місіонерів Облатів Марії Непорочної. Настоятель Делегатури місіонерів облатів отець Павло Вишковський, який бере участь у зустрічі, представив учасникам кризову ситуацію, що виникла внаслідок пожежі 3 вересня та заохотив до молитви в намірі якнайшвидшого повернення храму вірянам.


Публікацію про пожежу та проблему повернення костелу вірянам розмістили ресурси National Catholic Register та Catholic News Agency. Останній – один із провідних англомовних ресурсів про життя Церкви, що був створений 2004 року як відповідь на заклик св. Йоана Павла ІІ до нової євангелізації.


Нагадуємо, триває Розарієвий Єрихон в намірі повернення київського костелу св. Миколая вірянам (безперервна молитва на розарії продовжуватиметься до 13 жовтня). Не знеохочуймося у молитві. Запис до таблиці - тут.
Новини зі світу 11:00 Четвер 0 160 Папа хотів, щоб цей лист прочитали всі священики та семінаристи Папа Франциск отримав листа зі свідченням особи, що в дитинстві постраждала від зловживань з боку священика. Зворушений прочитаним, він доручив кардиналові Шонові О’Меллі ознайомити з його змістом священиків і семінаристів.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.