Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » У Одесько-Сімферопольській дієцезії встановлено новий санктуарій
12:01 Четвер 0 190
23-09-2021, 12:01

У Одесько-Сімферопольській дієцезії встановлено новий санктуарій

Історична подія відбулась, 15 вересня 2021 року, у Миколаєві. У цей день віряни також відзначали 125 років освячення костелу св. Йосифа. 
Храм цей став місцем молитви та зустрічі людей з Богом. Протягом цих років у ньому відбувались різні події – як і святі, так і богозневажливі під час комуністичного режиму. Від 1991 року – передача храму католикам у власність, відбудова храму, ремонти та можливість звершувати Святі Меси, сповідати та відроджувати католицьку віру у місті Миколаєві.

Єпископ Станіслав Широкорадюк, ординарій Одесько-Сімферопольської дієцезії, на початку святкування відчитав декрет, в якому проголосив храм дієцезіальним санктуарієм св. Йосифа. Після чого очолив Святу Месу разом зі священиками, які прибули на цю урочистість, а також проголосив Слово Боже до всіх зібраних.

На завершення Святої Меси відбулася процесія навколо храму, а також було освячено вітраж св. Йосифа при вході до храму, відкрита таблиця, яка пригадує цьогорічну історичну подію, а також кам'яні таблиці десяти Божих заповідей, які були встановлені на території храму.


Джерело: Krzysztof Witwicki
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.