Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Засідання Ради Кардиналів онлайн та майбутній Синод Єпископів
10:01 Четвер 0 129
23-09-2021, 10:01

Засідання Ради Кардиналів онлайн та майбутній Синод Єпископів

Не стільки поглибленням тієї чи іншої теми, але навчанням бути Церквою бачить майбутній Синод Єпископів Папа Франциск, про що він сказав членам Ради Кардиналів, які зустрілися в онлайн-режимі.
Про це повідомляє Vatican News.

Прес-служба Апостольського Престолу повідомила про те, що 21 вересня 2021 року від 16:00 до 18:00 в он-лайн режимі відбувалося чергове засідання Ради Кардиналів, дорадчого органу, створеного Святішим Отцем на початку свого понтифікату, до якого увійшли кардинали, які представляють різні континенти, покликані допомагати в управлінні Церквою та проведенні реформ.

В зустрічі, сполучившись із «Дому святої Марти», брав участь також і Папа Франциск. Після короткого вступного слова координатора Ради кардинала Оскара Родріґеса Марадьяґи, Папа Франциск поділився деякими думками з огляду на початок праць наступного Синоду Єпископів, темою якого буде синодальність. Вже через кілька тижнів розпочнеться його дієцезальний етап.

У світлі двох своїх промов, визначених як центральні в його думках щодо майбутнього синоду, а саме, промови з нагоди 50-річчя Синоду, виголошеної 2015 року, та нещодавньої промови до Римської дієцезії, Святіший Отець пояснив, що у центрі синодальних роздумів повинно бути не поглиблення тієї чи іншої теми, але вчитися способу буття Церквою, що на кожному рівні позначене взаємним слуханням та пастирським підходом, особливо, перед обличчям спокус клерикалізму та закам’янілості. Доповіді кардиналів поглибили деякі аспекти, які вказують на необхідність синодального шляху на їхніх теренах, щоби перемогти поділи та часткові інтереси.

На завершення учасники обмінялися думками щодо наступної зустрічі, запланованої на грудень, вирішивши провести її, якщо дозволять обставини, за особистої присутності.
Новини з Ватикану 16:01 Середа 0 144 Бенедикт XVI після смерті товариша: «Сподіваюсь, що скоро приєднаюсь до нього» У зворушливому листі Папа-емерит Бенедикт XVI висловив співчуття з приводу смерті австрійського монаха та історика Церкви о. Герхарда Вінклера. «Звістка про смерть о. Вінклера глибоко мене заторкнула»,- написав Бенедикт XVI в листі до абата Райнхольда Дессла, який опублікувало цистеріанське абатство Вільгерінга.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.