Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Папа Франциск відвідає дієцезію Албано поблизу Риму
14:12 Субота 0 80
13-07-2019, 14:12

Папа Франциск відвідає дієцезію Албано поблизу Риму

Про це повідомив місцевий єпископ Марчелло Семераро, що є секретарем Ради Кардиналів.
Про це повідомляють Новини з Ватикану.

Ввечері, 21 вересня 2019 року, Папа Франциск відвідає дієцезію Албано, де відслужить Святу Месу в катедральному соборі. Про це повідомив єпископ Марчелло Семераро, Ординарій Албано, який є також Секретарем Ради Кардиналів, скликаної Святішим Отцем для приготування реформи Римської Курії.

Ієрарх нагадує, що з датою 21 вересня 1953 року, днем спомину святого апостола Матея, Папа Франциск пов’язує важливу подію свого життя: зустріч зі священиком, що відіграла ключову роль в розпізнаванні покликання. «Я запропонував Папі наново пережити цей духовний досвід разом з нами, беручи до уваги збіг з річницею відвідин катедри святого Панкратія Папою Венедиктом XVI, який прибув сюди 21 вересня 2008 року, щоб посвятити новий головний вівтар», – зазначив єпископ, що очолює дієцезію, на території якої розташована літня резиденція Вселенських Архиєреїв у Кастель-Ґандольфо.

Папа Франциск дав позитивну відповідь на цю пропозицію та приїде до містечка Албано-Лаціале ввечері, в суботу 21 вересня, де очолить Євхаристійне богослуження. Про деталі візиту, яким буде позначений початок нового душпастирського року в дієцезії, буде повідомлено пізніше. Єпископ Марчелло Семераро закликав вірних готуватися до цієї зустрічі «молитвою та оновленими стараннями жити як вірні діти святої матері Церкви».

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий