Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Папа: Молімося за хворих, які залишені помирати
14:19 Четвер 0 242
11-07-2019, 14:19

Папа: Молімося за хворих, які залишені помирати

Святіший Отець нагадує, що людяним може називатися те суспільство, яке захищає життя від зачаття до природної смерті.
Про це повідомляють Новини з Ватикану.

“Молімося за хворих, які покинуті й залишені вмирати. Суспільство є людяним, якщо захищає життя, кожне життя, від зачаття до його природного завершення, не обираючи, хто гідний жити, а хто – ні. Лікарі повинні служити життю, а не відбирати його”.

Такий заклик Папа Франциск поширив у середу, 10 липня 2019 року, через дев’ятимовний акаунт @pontifex у Твіттері.

Це звернення з’явилося в період, коли у Франції триває агонія 42-річного Вінсента Ламберта, понад 10 років прикутого до ліжка після ДТП з діагнозом тетраплагії, тобто, паралічу чотирьох кінцівок, якого 2 липня відключено від системи штучного живлення та гідратації.

Після рішення Державної Ради Франції (вищого адміністративного суду), також і Європейський суд з прав людини відхилив заяву батьків, які боряться за життя сина, натомість Комітет ООН з прав людей з інвалідністю закликав не припиняти підтримувати пацієнта при житті, доки він не вивчить справу. На цій основі апеляційний суд прийняв рішення призупинити процедуру припинення живлення та гідратації, що розпочалася 20 травня. Касаційний суд рішення апеляційної інстанції скасував, тож лікарі приступили до виконання попереднього рішення.

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з Ватикану 13:12 Субота 0 76 Новий Директор Ватиканського прес-центру про виклики сучасної комунікації Сприяти тому, аби Ватиканський прес-центр ставав дедалі важливішим орієнтиром для журналістів, які розповідають усьому світові про Папу та Святий Престол – таку мету ставить перед собою новообраний Директор цієї структури.