Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Адвентова зустріч духовенства Жовківського деканату Львівської архідієцезії
15:52 Середа 0 147
5-12-2018, 15:52

Адвентова зустріч духовенства Жовківського деканату Львівської архідієцезії

4 грудня 2018 року в парафії святого Йосипа в Раві-Руській відбулася адвентова зустріч духовенства Жовківського деканату з архієпископом Мечиславом Мокшицьким, який очолив урочисту Месу в парафіяльному храмі.
Про це повідомляє Львівська архідієцезія.

У Службі Божій узяли участь отець прелат Юзеф Легович, декан Жовківський, священики й черниці деканату, а також численні парафіяни.

Після Євхаристії в катехитичному приміщенні відбулася конференція, яку провів архієпископ Мечислав Мокшицький. Було обговорено поточні справи деканату та архідієцезії. Архієпископ розповів про Синод єпископів, у якому брав участь, і представив плани на Рік сім’ї, який відбудеться в усіх дієцезіях України. Отець Ґжеґож Зомбек отримав призначення на віце-директора Відділу душпастирства подружжя й родин.

Після конференції духовні особи зустрілися на спільній вігілійній вечері. 

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 11:43 Понеділок 0 127 Храмове свято у Всеукраїнському санктуарії Матері Божої Святого Скапулярію Урочистість Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії 8 грудня – це храмове свято для однойменної парафії в Бердичеві, яка діє при Всеукраїнському санктуарії Матері Божої Святого Скапулярію.