Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Завершення канонічної візитації Мостиського деканату й передріздвяна зустріч із духовенством
11:55 Середа 0 69
5-12-2018, 11:55

Завершення канонічної візитації Мостиського деканату й передріздвяна зустріч із духовенством

У неділю, 2 грудня 2018 року, завершилася канонічна пастирська візитація Мостиського деканату, підсумком якої була облаткова передріздвяна зустріч у Мостиськах, що розпочала цикл адвентових візитів архієпископа Мечислава Мокшицького разом із єпископами-помічниками у деканати Львівської архідієцезії.
Про це повідомляє Львівська архідієцезія.

Канонічна пастирська візитація Мостиського деканату розпочалася 21 вересня відвідинами парафії святого Миколая у Пнікуті і тривала понад 2 місяці. Під час візитів до парафій і зустрічей із вірними архієпископ Мечислав Мокшицький святкував Євхаристію та пізнавав життя кожної парафіяльної спільноти.

Час візитації був для парафіяльних спільнот нагодою підсумувати духовні й матеріальні здобутки, але передусім – вислухати вказівки й заохочення пастиря до подальшої плідної праці.

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 11:43 Понеділок 0 127 Храмове свято у Всеукраїнському санктуарії Матері Божої Святого Скапулярію Урочистість Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії 8 грудня – це храмове свято для однойменної парафії в Бердичеві, яка діє при Всеукраїнському санктуарії Матері Божої Святого Скапулярію.