Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Оазова молодь на шляху до істини. Адвентовий День зосередження для молоді з руху «Світло–Життя»
11:46 Понеділок 0 62
3-12-2018, 11:46

Оазова молодь на шляху до істини. Адвентовий День зосередження для молоді з руху «Світло–Життя»

1 грудня 2018 року в Осикові Бердичівського району відбувся адвентовий День зосередження для молоді зі спільноти руху «Світло–Життя». Зустріч провадив дієцезіальний модератор руху отець Олег Сартаков. 
Про це повідомляє Київсько-Житомирська дієцезія.

Розпочався День зосередження з побудови спільноти. Молодь мала змогу поділитися тим, як її християнство сприймають у школі. Цікаво було послухати, як це відбувається в Житомирі, Новій Боровій, Бердичеві та Гришківцях.

Темою конференції була дорога. Отець Олег пояснив, як важливо на життєвій дорозі слухати свого розуму. Розум дає поштовх прямувати у слушний бік.

Найважливішою частиною дня стала Євхаристія, яка дала можливість прийняти до сердець Ісуса – поживу на життєвій дорозі.

Після спільної агапи молодь працювала в групах, готуючи мапу людської дороги та перешкод, які має подолати кожна особа. Групи також підготували плакати з різними написами: любов, надія, радість, Ісус, мир – а потім вийшли з ними до дороги, щоб євангелізувати. Водії, які проїжджали повз, позитивно реагували. Повернувшись до каплички, учасники Дня зосередження помолилися за всіх, хто бачив ці написи, щоб Господь увійшов у їхні серця і підтримував на їхньому шляху.

На закінчення молодь представила карти своїх життєвих доріг. Після благословення всі вирушили в дорогу до повсякденності. За все слава Богу.

Сестра Марієтта Мікса CDC

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 11:43 Понеділок 0 127 Храмове свято у Всеукраїнському санктуарії Матері Божої Святого Скапулярію Урочистість Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії 8 грудня – це храмове свято для однойменної парафії в Бердичеві, яка діє при Всеукраїнському санктуарії Матері Божої Святого Скапулярію.