Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » У Новий рік з Ісусом і друзями
16:28 Четвер 0 904
3-01-2019, 16:28

У Новий рік з Ісусом і друзями

Парафіяльна молодь Коростеня 31 грудня 2018 року зібралась у домі сестер гонораток, щоб поділитися облаткою й разом зустріти Новий рік.
Про це повідомляє сайт сестер гонораток.

Розпочав зустріч отець Ярослав Котвицький, вікарій парафії блаженного Гонората Козьмінського, молитвою й діленням облаткою. Після цього молодь за традицією продовжила колядування у каплиці, де кожен для себе витягнув подарунок від Дитятка Ісуса та святого, який став покровителем на наступний рік. Далі на всіх чекали конкурси й ігри, які допомогли відкрити приховані таланти учасників.

Веселощі перейшли в агапу, на яку молодь сама приготувала почастунок. Після агапи охочі вирушили до храму, аби на адорації та Євхаристії подякувати Богу за рік, що минає, перепросити за зло та занедбання, а також просити благословення на 2019 рік.

Опівночі настоятель парафії отець Віталій Квапіш уділив благословення Пресвятими Дарами на чотири сторони світу. Тож Новий рік ми зустрічали з Ісусом і друзями.
Новини з України 09:00 Субота 0 568 Пограбовано парафіяльний дім на Миколаївщині Отець Григорій, священик родом з Польщі, майже 6 років служить в Одесько-Сімферопольській дієцезії. На даний момент він є настоятелем у парафії Божого милосердя в Баштанці, Миколаївської області. На початку січня священик з причин здоров’я несподівано потрапив до лікарні, де його чекала операція. 
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.