Католицький Медіа-Центр Римсько-Католицької Церкви в Україні
» » » Кардинал Кох: християни і юдеї мають стати знаком примирення
12:44 Четвер 0 65
23-11-2017, 12:44

Кардинал Кох: християни і юдеї мають стати знаком примирення

Християни і юдеї повинні бути знаком та інструментом примирення для світу, каже президент Папської комісії з релігійних стосунків з юдаїзмом кардинал Курт Кох. 

В інтерв'ю швейцарському єврейському журналові кардинал Кох згадав історію складних відносин між двома громадами. Вони коливаються між близькістю й дистанцією, спорідненістю та відчуженням, любов'ю і ворожнечею. Кардинал  Кох висловив жаль з приводу багатовікових конфліктів, які посприяли Голокосту. Проте він застеріг, що не можна приписувати його  християнству. Винищення євреїв – це робота антихристиянської нацистської ідеології, нагадав кардинал.
Він зазначив, що сподівається на розвиток співпраці. Християн і юдеїв об'єднує Заповіт. Вони покликані приймати одне одного в рамах внутрішнього примирення на основі віри кожної громади.


Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з Ватикану 09:25 Неділя 0 58 Папа: Покликання – це забути про себе, щоб віддатися Божій любові У суботу, 9 грудня 2017 р., Папа Франциск прийняв на аудієнції черниць зі Згромадження Місіонерок Пресвятого Ісусового Серця, особлива харизма яких – служіння мігрантам, сиротам і вбогим. Зустріч була приурочена до 100-річчя відходу до вічності засновниці Згромадження, святої Франчески Саверіо Кабріні, яка упокоїлася в Бозі 17 грудня 2017 р. в Чикаго (США).