Католицький Медіа-Центр Римсько-Католицької Церкви в Україні
» » » Комуністична партія Китаю блокує туристичні поїздки до Ватикану
10:35 Четвер 0 76
23-11-2017, 10:35

Комуністична партія Китаю блокує туристичні поїздки до Ватикану

Туристичним агенціям в Китаї заборонено рекламувати і планувати тури до Базиліки св. Петра у Ватикані. За це на них чекає штраф в сумі до 300 тисяч юань. Причина проста: між Пекіном і Апостольською Столицею немає дипломатичних відносин.
Як інформує AsiaNews, Китайська комуністична партія наказала туристичним агенціям не відправляти туристичні групи відвідувати Ватикан і Базиліку Св. Петра.

Кілька туристичних агенцій підтвердили, що 16 листопада отримали вказівку скасувати усі заплановані тури до столиці християнства. Туристична агенція, що рекламуватиме ці напрямки в брошурах чи інших публікаціях, буде змушена сплатити штраф до 300 тисяч юань (це більше 39 тисяч євро).

Впродовж минулих років кількість туристів з Китаю до Італії значно зросла. Як повідомляють працівники туристичної сфери, «усі китайці приїжджають до Італії, щоб відвідати Ватикан, Музеї і Базиліку св. Петра».

Джерело - Католицький оглядач  

По темі:
Влада Китаю планує адаптувати всі релігії в країні під соціалізм
Китай ввів нові жорсткі релігійні обмеження
Китайська влада забороняє дітям відвідувати храми

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини зі світу 12:03 Четвер 0 122 Адвентові традиції Римсько-Католицької Церкви у Святій Землі У Святій Землі відбулися традиційні заходи, пов’язані з початком Адвенту – часу підготовки до Різдва в літургійній традиції Римсько-Католицької Церкви. Ці заходи відбуваються за участі настоятеля Кустодії Святої Землі, францисканської провінції в регіоні, й цього року збігаються зі святкуваннями 800-річчя служіння братів менших на цих теренах.