Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Ювілей 25 річної праці Сестер Божого Провидіння у Рівному
11:38 Четвер 0 398
2-11-2017, 11:38

Ювілей 25 річної праці Сестер Божого Провидіння у Рівному

У неділю 29 жовтня 2017 року у парафіяльному храмі св. Апостолів Петра і Павла у Рівному відбулася Ювілейна Урочистість з нагоди 25 років служіння Сестер Божого Провидіння у цій парафії.


Під час двох Служб Божий о 9 год. та об 11 год. священики та парафіяни дякували Богу за храм, оскільки у цей день припадає річниця його посвячення, за його будівничих та священиків, які у ньому служать, а в особливий спосіб, разом з гістьми, дякували за багаторічну працю Сестер Божого Провидіння. Сестри дякували за свою Засновницю Слугу Божу Антоніну Мірську, яка 160років тому у Львові заснувала їхнє Згромадження. На цю Урочистість приїхала з Польщі Генеральна Настоятелька Згромадження сестра Антоніна Касянюк (Antonina Kasjaniuk) разом із сестрами, які належать до Ради Генеральної із Гродзіска Мазовєцкєго. Серед запрошених гостей були сестри, які працювали у Рівному, а також ті, які походять з цієї парафії.
Очолив Євхаристію об 11 год. Ординарій Луцької дієцезії єпископ Віталій Скомаровський.


Сестри дякували також настоятелю парафії о. кан. Владиславові Чайці за запрошення до праці у Рівному, підтримку та співпрацю протягом усіх 25 років.
Після Служби Божої відбулася словно — музична програма, приготовлена для сестер парафіянами.


Виступали також діти з діючого при парафії Центра Європейської Традиції.


Було сказано багато слів вдячності для сестер. Усі спільноти парафіяльні дякували Богу за дар сестер у парафії, за їхню жертовну працю та служіння.Дуже часто на протязі цього дня згадувалися слова, які були гаслом життя Засновниці Згромадження Матері Антоніни Мірської: Усе для більшої слави Господа.


Надіємося, що 25 річну працю сестер у Рівному та Ювілейну Урочистість Господь перемінить на більшу свою славу.


По темі:
Зустріч Дочок Милосердя, які служать в Україні (29.10.2017 м. Снятин)

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий