Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Реколекції для священиків у Замлинні
11:05 П'ятниця 0 1 418
15-09-2017, 11:05

Реколекції для священиків у Замлинні

З 10–14 вересня в Інтеграційному Центрі «Caritas-Spes» у Замлинні відбулися реколекції для священиків Луцької дієцезії, у яких взяв участь також і єпископ Ординарій Віталій Скомаровський.

Конференції для священиків проголошував о. Адам Рачковський.

Реколекції (лат. recolligere — на ново збирати) — це кількаденний період посвячений духовній віднові через молитву, конференції і сповідь.

В Євангелії від Марка Ісус говорить до своїх учнів: «Ідіть самі одні осторонь, десь на самоту, та й відпочиньте трохи» (Мк 6, 31). Отже час реколекцій це час усамітнення, праці над собою і одночасно відпочинку від турбот цього світу. Саме на самоті Господь пояснює апостолам деякі незрозумілі моменти Його навчання. Учні Ісуса мали потребу в «реколекціях» і провадив їх сам Господь.

І надалі послідовники Христа потребують такого часу внутрішньої віднови.

Переживаючи реколекції, священики мали можливість більше часу перебувати на молитві з Господом, роздумувати про страждання Ісуса Христа, Найвищого Пастиря, під час хресної дороги, та вслуховуватися у Господній голос, читаючи Святе Письмо.


На завершення реколекцій відбулася зустріч єпископа Віталія Скомаровського з духовенством, на якій були присутні майже усі священики Луцької дієцезії. Зустріч розпочалася молитвою за душу померлого о. Зенона Туровського OFM. Єпископ подякував усім за присутність на реколекціях, та виразив свою вдячність за працю та служіння кожного священика в дієцезії.  Під час обговорення різних напрямків праці душпастирів, єпископ пригадав про події які буде переживати дієцезія в найближчому місяці, а саме:

1 жовтня — Урочистість св. Тереси — покровительки Луцької дієцезії, а також святкування у Луцьку Ювілею 100-річчя Згромадження Сестер Бенедиктинок Місіонерок;

10 жовтня — день зосередження для духовенства;

22 жовтня — перша Свята Меса в парафії св. Йоана Павла ІІ у Рівному.

Джерело - Луцька дієцезія


По темі:

Молитва у Луцькому кафедральному храмі за жертви 1943 року на Волині

Прощання з о. Альбертом Зеноном Туровським OFM у Ковелі

Tantum ergo Sacramentum veneremur cernui…

Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.