Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Перше Різдво без брата для Бенедикта XVI
11:02 П'ятниця 0 210
15-01-2021, 11:02

Перше Різдво без брата для Бенедикта XVI

Особистий секретар вислуженого Папи розповідає про те, як Бенедикт XVI, який минулого року втратив свого брата, пережив ці Різдвяні свята.
Про це пише Vatican News.

Для Папи Бенедикта XVI це було перше Різдво без брата Ґеорґа, хоча пам’ять про нього завжди присутня. Про це розповів архієпископ Ґеорґ Ґенсвайн, Префект Папського Дому та особистий секретар Бенедикта XVI. Він зазначив, що під час цих Різдвяних свят – перших після його смерті – вони слухали компакт-диски з різдвяними колядками у виконанні хору «Regensburger Domspatzen», диригентом якого був Ґеорґ Ратцінґер. «Для Бенедикта ХVІ, – додав його секретар, – ця відсутність є раною, що завдала болю під час цих свят, але він сказав мені, що відчув розраду від Господа в певності, що його брат тепер живе в Його обіймах».

Архієпископ Ґенсвайн розповів також про те, як в монастирі «Mater Ecclesiae» переживають період пандемії. «Щоденне життя не дуже змінилося, – зазначив він. – Ритм днів залишився той самий, хоча набагато зменшилася кількість відвідувань. Бенедикт ХVІ слідкує за новинами, які надходять через телебачення, і розділяє наше хвилювання пандемією, тим, що відбувається в світі, що багато людей втрачає життя через вірус. Деякі його знайомі померли від Covid-19».

Префект Папського Дому розповів, що з фізичної точки зору вислужений Папа почувається слабким, але зберігає ясний розум. «Йому потрібно більше часу на відпочинок, – додав він, – але щодня пополудні ми виходимо гуляти у Ватиканські сади, незважаючи на холод. Кожного дня я відправляю Святу Месу, а він співслужить сидячи. Для щоденних молитов ми приготували для нього тексти із збільшеними буквами, щоб він міг слідкувати за Літургією годин. І ми всі разом надалі розділяємо з ним трапезу, як завжди це робили».     
Новини з Ватикану 14:02 Понеділок 0 152 Розпочався тиждень духовних вправ для Папи та Римської Курії Беручи до уваги епідеміологічну ситуацію, спільні проведення реколекцій скасоване: кожен з очільників ватиканських дикастерій повинен особисто присвятити цей час молитовній зустрічі з Божим словом та поглибленню свого духовного життя.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.