Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Папа обрав нового особистого лікаря, яким призначив професора Бернабеї
09:01 Четвер 0 132
25-02-2021, 09:01

Папа обрав нового особистого лікаря, яким призначив професора Бернабеї

Спеціаліст у ділянці геронтології замінить професора Фабріціо Соккорсі, який був особистим лікарем Святішого Отця від 2015 року та в січні помер внаслідок ускладнень від Covid-19.
Про це пише Vatican News.

У середу, 24 лютого 2021 року у Ватикані повідомлено про те, що Папа Франциск призначив своїм особистим лікарем професора Роберто Бернабеї, викладача внутрішньої медицини та геріатрії в Католицькому Університеті Пресвятого Серця в Римі.

Уродженець Флоренції, Роберто Бернабеі є директором Школи спеціалізації в геріатрії згаданого університету, а також очолює Департамент наук про старіння, неврології та ортопедії Фундації університетської лікарні ім. Аґостіно Джемеллі. Провідний спеціаліст свого часу також очолював Італійську Асоціацію Геронтології та Геріатрії та є членом European Academy for Medicine of Ageing.

Він замінить у виконанні цих обов’язків професора Фабріціо Соккорсі, якого Папа Франциск обрав особистим лікарем у 2015 році, і який на початку січня цього року він помер від ускладнень, викликаних коронавірусною недугою.
Новини з Ватикану 10:00 П'ятниця 0 141 Сьогодні Бенедиктові XVI виповнюється 94 роки життя Після служіння як богослова, викладача, єпископа, очільника дикастерії та Папи, сьогодні Бенедикт XVI здійснює не менш важливе духовне служіння, нагадуючи те, що суттю віри є зустріч з Богом та Його безмежною любов’ю.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.