Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » У Реґенсбурзі відбувся похорон Ґеорґа Ратцінґера. Бенедикт XVI надіслав листа
17:27 Середа 0 468
8-07-2020, 17:27

У Реґенсбурзі відбувся похорон Ґеорґа Ратцінґера. Бенедикт XVI надіслав листа

Вислужений Папа Бенедикт XVI слідкував за похороном свого брата за посередництвом потокової трансляції. Він надіслав листа, якого під час церемонії прочитав його особистий секретар архієпископ Ґеорґ Ґенсвайн.
Про це повідомляє Vatican News.

«Нехай же Бог винагородить тебе, дорогий Ґеорґе, за все, що ти зробив для мене, вистраждав задля мене, за все, що дав мені», – написав Папа-емерит Бенедикт XVI у своєму посланні з нагоди похорону свого брата монсеньйора Ґеорґа Ратцінґера, що відбувся у середу, 8 липня 2020 року, в Реґенсбурґському катедральному соборі. Листа, адресованого на ім’я місцевого єпископа Рудольфа Фодергольцера, зачитав архієпископ Ґеорґ Ґенсвайн, особистий секретар Бенедикта XVI.

У листі вислужений Папа пояснює причини своєї несподіваної подорожі до Реґенсбурґа з метою відвідин брата на ложі недуги. «Це не він просив про цей візит. Я відчув, що прийшов час знову поїхати до нього. І за цей внутрішній знак, даний мені Господом, я дуже вдячний», – пише він, зауваживши, що коли вранці, 22 червня, вони прощалися перед відльотом до Риму, то обоє зрозуміли, що «йдеться про відхід з цього світу назавжди». Бенедикт XVI подякував єпископові за його підтримку під час цих останніх тижнів прощання.

На початку похоронного богослужіння Преосвященний Рудольф Фодергольцер також згадав про несподіваний візит Папи-емерита. «Цей знак людяності зворушив багатьох людей», – сказав він. У похороні, що транслювався на сайті дієцезії, взяли участь, крім вже згаданого архієпископа Ґенсвайна, також Апостольський Нунцій в Німеччині архієпископ Нікола Етеровіч, колишній єпископ Реґенсбурґа кардинал Ґерхард Мюллер, Мюнхенський архієпископ кардинал Райнгард Маркс. Монсеньйора Ґеорґа Ратцінґера поховано в гробниці фундації «Domspatzen» на місцевому католицькому кладовищі.
Новини зі світу 18:01 Середа 0 492 Мінськ та Ватикан підтвердили взаємну зацікавленість у активізації співпраці Заступник Міністра іноземних справ Республіки Білорусь Сергій Олійник і Апостольський Нунцій архієпископ Анте Йозіч під час чергової зустрічі підтвердили взаємне зацікавлення в активізації співпраці.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.