Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Книжка про целібат: заява секретаря Папи-емерита
16:22 Вівторок 0 377
14-01-2020, 16:22

Книжка про целібат: заява секретаря Папи-емерита

Префект Папського Дому й особистий Секретар Папи-емерита Монсеньйор Ґеорґ Ґенсвайн заявив, що Папа Бенедикт XVI не авторизував вказувати його ім’я як співатора книжки кардинала Роберта Сари.
Про це пише Vatican News.

У вівторок, 14 січня 2020 р., монсеньйор Ґеорґ Ґенсвайн, Префект Папського Дому й особистий Секретар Папи-емерита повідомив інформаційним агентствам «KNA» «ANSA» стосовно книжки, яка 15 січня має вийти до друку у Франції та співавтором якої, поряд з кардиналом Робертом Сарою, вказаний Папа Бенедикт XVI.

«Можу підтвердити, що сьогодні вранці за вказівкою Папи-емерита я звернувся з проханням до кардинала Роберта Сари, щоб він зв’язався з видавцями книжки й попросив їх забрати ім’я Бенедикта XVI як співавтора самої книжки, а також усунути його підпис зі вступу й підсумків», – йдеться в повідомленні.

«Насправді, Папа-емерит, – читаємо далі в повідомленні, – знав, що кардинал готував книжку й надіслав йому короткий текст про священство, дозволяючи йому використовувати цей текст так, як він вважав за потрібне. Але він не затверджував ніякого проекту на книжку як співавтор і не бачив та не авторизував обкладинки. Виникло непорозуміння, не ставлячи під сумнів добрі наміри кардинала Роберта Сари».

Зображення: FSSPX News

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з Ватикану 09:10 Субота 0 38 Розповідати про добро, що нас єднає: підсумок послання Папи на День комунікації «Після того, як Бог стався історією, кожна людська історія, в певному сенсі є божественною історією», – на цьому наголошує Святіший Отець у Посланні з нагоди 54-го Всесвітнього дня суспільних комунікацій, закликаючи розповідати про те, що є доброго в людстві, та долати спокуси деструктивних розповідей.