Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Архієпископ Генсвайн: супроводжуємо Господа в Його муках, останнє слово - за Ним
18:02 Четвер 0 168
25-02-2021, 18:02

Архієпископ Генсвайн: супроводжуємо Господа в Його муках, останнє слово - за Ним

У резиденції Бенедикта XVI, в монастирі Mater Ecclesiae, Великий піст переживають без особливих жестів. Живемо щоденною Літургією Церкви і практикуємо народну побожність, – розповів архієпископ Георг Генсвайн, особистий секретар Папи-емерита.
Він пояснює, що така народна побожність – це щоденний Розарій, а в п’ятницю після обіду також Хресна дорога в каплиці. Таким чином супроводжуємо Господа в Його стражданнях, що є ціною нашого відкуплення, – додав німецький архієпископ.

Він запевняє, що Папа-емерит бадьорий духом, має ясний розум та почуття гумору, хоча ритм його життя вже не такий, як 10 чи 20 років тому. Адже йому вже майже 94 роки.

Про це архієпископ Генсвайн розповідає інтерв’ю газеті «Avvenire». Приводом стала публікація в Італії його розважань про Хресну дорогу. Він наголошує, що цього разу, навіть більше, аніж торік, Великий піст і Великдень відзначаються триваючою пандемією. У цій ситуації ми задихаємося, – зізнається секретар Папи-емерита, вказуючи на серйозні наслідки пандемії у повсякденному житті та її вплив на наше існування. Тому він наголошує, що цей піст і підготовка до Великодня повинні характеризуватися твердим переконанням, що в боротьбі з пандемією останнє слово не за коронавірусом, а за Воскреслим Ісусом.

«Це переконання дає нам надію, силу і допомагає дихати. Віра у Воскреслого Господа зміцнює нас, відкриває нам очі на майбутнє», – запевняє архієпископ Генсвайн.

Джерело: Католицький оглядач
Новини з Ватикану 10:00 П'ятниця 0 142 Сьогодні Бенедиктові XVI виповнюється 94 роки життя Після служіння як богослова, викладача, єпископа, очільника дикастерії та Папи, сьогодні Бенедикт XVI здійснює не менш важливе духовне служіння, нагадуючи те, що суттю віри є зустріч з Богом та Його безмежною любов’ю.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.